Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Kalendorius

Vaikų rašytoja Ignė Zarambaitė Pasvalyje

Susitikimas
2019-04-10 11:00
Pasvalio Mariaus Katiliškio biblioteka

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka kviečia 1-4 klasių vaikus, jų mokytojus ir tėvelius registruotis į būsimą susitikimą su rašytoja Igne Zarambaite bei rašytojos vedamas skudurinių žmogelių dirbtuves! Registruotis prašome tel. (8 451) 34334 (bibliotekos Vaikų erdvė)
Renginys vyks balandžio 10 d., trečiadienį, 11 val. bibliotekos Interneto skaitykloje (2 a.)
Pirmoje susitikimo dalyje rašytoja pristatys savo knygas „Emilio laiškas“, „Skudurinukė“, „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Stebuklingi senelio batai“, atskleis jų herojų atsiradimo istorijas, papasakos apie lėlių kūrimą ir kitus savo pomėgius.
Antroje dalyje vyks kūrybinės dirbtuvėlės – susitikimo dalyviai kurs skudurinius žmogelius. Bus surengtas konkursas, kuriame vaikai galės laimėti knygą.
Renginio trukmė: 1,5–2 val.

Kviečiame susipažinti, paklausyti ir pabendrauti su vaikų širdis užkariavusia kūrėja!

Trumpai apie autorę:
Ignė Zarambaitė (g. 1988) – šilutiškė bibliotekininkė, kuri be įprastos gyvenimo kasdienybės dar yra pasinėrusi į kūrybos pasaulį. Ji kuria lėlės ir rašo gyvenimiškas istorijas vaikams. Į literatūrą įžengė 2015 m., kai antrajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse su pasaka „Emilio laiškas“ laimėjo geriausio metų debiuto nominaciją. 2016 m. pasirodė antroji autorės knyga „Skudurinukė“ (abi išleido labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“). 2017 m. trečioji – „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ (leidykla „Nieko rimto“). 2018 m. pabaigoje pasirodė ir ketvirtoji knyga.

Artimiausi renginiai

 
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Reklaminiai skydeliai

Artimiausi renginiai

 
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji