Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Pasvalio verslininkų asociacija „Verslo žiedas“ minėjo Verslo dieną

2017-11-10
Naujienos

Lapkričio 8–9 dienomis Pasvalio verslininkų asociacija „Verslo žiedas“ minėjo Verslo dieną. Buvo surengti renginiai, skirti skatinti bendradarbiavimą tarp Pasvalio rajono verslininkų ir jaunųjų rajono gyventojų bei Savivaldybės administracijos.

Lapkričio 8 d. Pumpėnų gimnazijoje buvo surengtas Jaunimo verslumo skatinimo renginys „Verslo idėjų turnyras“, kurio metu 5 gimnazistų komandos turėjo galimybę pristatyti savo verslo idėjas ir laimėti prizus. Lapkričio 9 d. Pasvalio krašto muziejuje vyko susitikimas-diskusija su Kauno technologijos universiteto Europos instituto direktoriumi Vygaudu Ušacku, buvusiu Lietuvos ambasadoriumi Indijoje Petru Šimeliūnu, Pasvalio rajono savivaldybės ir administracijos vadovais, Pasvalio rajono vietos veiklos grupės atstovais, Pasvalio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais, Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu ir specialistais, Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Pasvalio rajono agentūros vedėja Apolonija Lindiene, Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktore Danguole Abazoriuviene, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato atstovais ir Pasvalio rajono verslininkais. Vygaudas Ušackas kalbėjo apie mažesnių rajonų perspektyvas verslo plėtros klausimais, pasekmes, kai bus sumažintos Europos Sąjungos finansavimas verslui ir žemės ūkiui, bei diskutavo su susirinkusiais įvairiomis verslui aktualiomis temomis.

Po susitikimo vyko apskrito stalo diskusija, kur Danguolė Abazoriuvienė pristatė projektą „Modernaus tarpvalstybinio vaikų ir jaunimo verslumo kompetencijų ugdymo tinklo bibliotekose kūrimas“ ir kvietė verslininkus atverti savo įmonių duris jauniesiems – būsimiesiems rajono verslininkams, prisidėti prie supažindinimo su verslo veikla. Svečiai diskutavo apie naujoves ir pokyčius valstybinės mokesčių inspekcijoje bei aplinkos apsaugos departamento veikloje, uždavė klausimus Pasvalio rajono savivaldybės ir administracijos vadovams, policijos atstovams. Susirinkusieji drąsiai siūlė problemų sprendimo būdus ir aptarė Pasvalio rajono verslo plėtros, jaunimo pritraukimo į rajoną klausimus. 

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Artimiausi renginiai

 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Reklaminiai skydeliai

Artimiausi renginiai

 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji