Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys
Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130, el. p. rastine@pasvalys.lt
 
 
 

Renginių kalendorius

bck
sausis 2015
fow
 
P
A
T
K
P
Š
S
29
30
31
1
2
3
4
5
7
8
10
11
14
15
16
17
18
19
21
25
26
27
28
29
30
31
1
 
 
Kultūros renginiai
Posėdžiai
Parodos
Sporto renginiai
Seminarai
Visos kategorijos
 
 
 

Socialiniai tinklai

 
 
 

Paslaugų ir užimtumo centras pagyvenusiems ir neįgaliesiems

Spausdinti
 
 

PASVALIO RAJONO PASLAUGŲ IR UŽIMTUMO CENTRAS PAGYVENUSIEMS IR NEĮGALIESIEMS
Direktorė Rasa Beinorienė


Joniškėlio g. 1, LT-39116 Pasvalys
tel./faksas (8 451) 52755
el.p.
rasa@pasvalys.lt

   
Įstaigos misija
Teikti kokybiškas socialines paslaugas Pasvalio rajono pagyvenusiems ir neįgaliems asmenims, orientuotas į jų poreikius ir skleisti socialinio darbo vertybes bei patirtį.

Įstaigos vizija 
Šiuolaikiška, atvira visuomenei socialinių paslaugų įstaiga teikianti įvairiarūšes stacionarias ir nestacionarias socialines paslaugas pagyvenusiems ir neįgaliesiems.

Pagrindinis tikslas
kuo efektyviau organizuoti įstaigos veiklą ir gerinti teikiamų socialinių  paslaugų kokybę, derinti prie kintančios visuomenės poreikių. 

Tikslai 
teikti bendrąsias, specialiąsias, darbo terapijos ir užimtumo paslaugas Pasvalio rajono pagyvenusiems  ir neįgaliems asmenims.

Uždaviniai 
tenkinti psichologines, socialines, laisvalaikio užimtumo,  kultūrines ir dvasines kiekvieno Paslaugų centro gyventojo ir lankytojo reikmes, sudaryti jiems tinkamas, žmogaus orumą išsaugančias gyvenimo sąlygas, užtikrinti sveikatos priežiūrą, ugdyti ir palaikyti pagyvenusio amžiaus, neįgalaus asmens socialinį funkcionavimą bei mažinti socialinę izoliaciją.

Istorija – Pasvalio rajono paslaugų ir užimtumo centras  pagyvenusiems ir neįgaliesiems (toliau Paslaugų centras)  įkurtas 2000 metų gegužės 5 dieną, steigėjas Pasvalio rajono savivaldybės taryba. Paslaugų centras įsikūręs senosios ligoninės 3-jų aukštų pastate. 
 
Paslaugos,  struktūra Paslaugų centras – tai mišri socialinių paslaugų įstaiga, kurioje nuolat gyvena 35 pagyvenę ir neįgalūs asmenys, 70-iai asmenų paslaugos teikiamos namuose.

Specialiosios paslaugos
teikiamos nuolat gyvenantiems gyventojams. Paslaugų centro darbuotojai į kiekvieną gyventoją žiūri kaip į asmenybę su individualiais poreikiais. Laikomasi nuostatos, kad kiekvienas žmogus yra nepakartojamas, gerbtina asmenybė. Darbuotojų pareiga – padrąsinti, pagirti, įtikinti gyventoją, kad dar daug ką jis gali padaryti pats. Gyventojo pasitikėjimas jėgomis labai svarbus dalykas. Mum s svarbu, kad žmogus čia jaustųsi kaip savo namuose, būtų saugus, todėl pirmenybė teikiama žmogui, nes kiekvienas nori jaustis mylimas, priimtas, išklausytas, reikalingas. 

Bendrosios paslaugos:

- Kliento namuose teikiamos paslaugos, siekiant paslaugų gavėjui  sudaryti normalias gyvenimo sąlygas ir galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą namuose, palaikant ryšius su bendruomene bei išvengiant specialiųjų  paslaugų teikimo;
- aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis – gyventojams individualiai parenkamos ir skiriamos techninės pagalbos priemonės.
- specialaus transporto paslaugų organizavimas – tai specialaus transporto paslaugos neįgaliesiems ir kitiems asmenims, kurie dėl ligos, sužalojimo, senatvės nepajėgūs naudotis bendruoju transportu.
- būsto ir aplinkos pritaikymo paslaugos – tai paslaugos, teikiamos tam, kad užtikrintų neįgalių bei senų žmonių kuo didesnį savarankiškumą, pritaikant būstą ir aplinką prie asmens negalios.

Darbo terapijos ir užimtumo paslaugos:

- skalbimo paslaugos, pirties paslaugos, masažas, reklamos gamyba, spausdinimas šilkografijos būdu, staliaus, smulkūs remonto darbai.

Informacija atnaujinta: 2012-11-15 09:06

Kaip mus rasti?

Norėdami pamatyti detalų žemėlapį paspauskite ant paveikslėlio

Rekvizitai

Pasvalio rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys
Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130, el.p. rastine@pasvalys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188753657

Darbo laikas

Pirmadieniais–ketvirtadieniais 8.00–17.00 val. Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.
@ 2011 Pasvalio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sena svetainė       Sprendimas: Fresh Media. Naudojama EasyWeb 3.2 sistema