Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Jaunimas

Konkursui „Sveika šeima“ siųskite ir mobiliaisiais darytas nuotraukas

2017-03-07
Jaunimas

Manote, kad Jūsų šeima sveikai leidžia laiką? Suprantate, kad šeimos sveikatą daug priklauso nuo pasitikėjimo šeimos gydytoju? Mieli moksleiviai, čiupkite į rankas fotoaparatą ar mobilųjų telefoną, fotografuokite  viską, kas padeda šeimai būti sveikai ar pasveikti susirgus, ir siųskite nuotraukų konkursui „Sveika šeima“! Galbūt Jūs būsite tas, kuriam atiteks vertingas ligonių kasos prizas ar konkurso partnerių dovana!

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) primena, kad visą kovo mėnesį dar vyksta nacionalinis nuotraukų konkursas „Sveika šeima“, kuriame labai kviečiame dalyvauti Panevėžio ir Utenos apskričių (Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Panevėžio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų rajonų, Visagino ir Panevėžio miestų) 5–12 klasių mokinius ir visus gimnazistus. Konkurse gali dalyvauti ne tik progimnazijų, pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokiniai (išskyrus pradinukus), bet jame laukiama ir  profesinio rengimo mokyklų mokinių fotografijų.

Dalyviai skaitmenines nuotraukas turi pateikti internetu, specialiai  konkursui suteiktoje prieigoje http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017. Šiuo adresu galima rasti ir konkurso taisykles. Išsamesnė informacija apie konkursą pateikta visoms mokykloms.

Maloniai prašome mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, pedagogų, fotografijos būrelių vadovų paskatinti mokinius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui. Jo rengėjai ypatingai džiaugtųsi, jei nuotraukoje su šeima būtų įamžintas šeimos gydytojas, o dalyviai parodytų, kaip mato šio svarbiausio šeimai gydytojo vaidmenį kuriant šeimos sveikatą. Jei tokio kadro užfiksuoti nepavyktų, galite sugalvoti kaip kitaip kūrybiškai atspindėti konkurso temą, pavyzdžiui, per šeimos užsiėmimus, pagalbą sveikstančiam šeimos nariui ar sveikatą stiprinantį laisvalaikį.

Komisija, kurios sudėtyje bus ne tik ligonių kasos, šeimos gydytojų, bet ir Lietuvos spaudos fotografų klubo atstovai, dalyvių nuotraukas vertins balandžio 1–8 d. Trylikai laimėtojų bus paskirti vertingi specialieji ligonių kasų prizai, daliai laimėtojų prizus ketina įsteigti konkurso socialiniai partneriai. Prizininkų apdovanojimo šventė vyks gegužės 12 d., minint Tarptautinę šeimos dieną. Laimėtojų nuotraukos bus eksponuojamos apdovanojimų šventėje, vėliau paroda keliaus po Lietuvos gydymo įstaigas, savivaldybes, visuomenės sveikatos biurus.

Kadangi iki konkurso pabaigos liko tik 3 savaitės, suskubkite ieškoti gerų idėjų ir jas atspindėti nuotraukose! Juolab, kai galima fotografuoti mobiliuoju telefonu ir nuotrauką išsiųsti tuoj pat!

 

Išsamesnės informacijos galite teirautis Angelės Valentinavičienės tel. (845) 526911, el. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt.

 

Daugiau informacijos apie konkursą rasite ČIA.

 

  

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

Reklaminiai skydeliai

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2020 m. gegužės
P A T K P Š S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji