Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. (8 451) 54 101, faks. (8 451) 54 130
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Stovyklos

Lietuvos šeimų stovykla

Vietų skaičius ribotas! Nuo 2016 06 17 bilietai brangs. Registracija vyks iki 2016 07 30.  Apgyvendinimui nameliuose pirmenybė mamoms,turinčioms vaikus iki 1 metų amžiaus ir bus pagal bilietų įsigijimo eiliškumą.

DATA: 2016 m. rugpjūčio nuo 13 d. 11 h iki 15 d. 16 h.

VIETA: „Žemsodis“ sodyba yra Mardosų kaime, Plungės rajone, kelio Plungė – Vėžaičiai 7 kilometre (Minijos upės ir kelio sankirtoje), Minijos ichtiologiniame draustinyje.www.zemsodis.lt

TRUKMĖ: Trys dienos. Pirma stovyklos diena,tai geltonos spalvos diena, antra diena žalios spalvos diena, trečia diena raudonos spalvos diena! (Pageidautina, kad dėvėtumėte tos dienos spalvos marškinėlius, bus galimybė juos įsigyti stovykloje)

TIKSLAS : Suvienyti Lietuvos šeimas, skatinti bendruomeniškumą, bendradarbiavimą, bendravimą, skiepyti žmogiškąsias vertybes. Stovyklos paskirtis – padėti žmonėms sukurti naują visuomenę, kurioje norėtųsi gyventi ir auginti vaikus, kuri remtųsi kokybiškai naujomis vertybėmis, orientuotomis į žmonių tarpusavio ryšį.

STOVYKLOS PROGRAMA paremta integralaus ugdymo principais. Integralumo esmė – tarpusavio ryšiai. Stovykloje numatytos atskiros zonos. Tai suaugusiųjų ir vaikų zona.

Suaugusių veikla stovykloje:

Konferencija „Individualiai veikiančio „aš“ transformavimas į sinergiškai bendradarbiaujančio „mes“ “.

Socialinės aplinkos mums daromas poveikis ir individo santykiai su jį supančiais žmonėmis tiesiogiai formuoja ir veikia jo motyvaciją ir produktyvumą, šeimyninius santykius, pomėgius, psichinę ir netgi fizinę sveikatą, savęs suvokimą, moralines normas, bendrąjį pasitenkinimą gyvenimu, bei savęs realizaciją.
Konferenciją sudarys trumpi pranešimai ir vienijantys, jungiantys žaidimai, kurie padės kiekvienam iš mūsų nors truputį išsilaisvinti iš savojo „Aš“ kiauto ir priartėti prie „Mes“ pojūčio. Turiningi žaidimai, kiekvienoje situacijoje mokantys siekti tikslo, įgyti būtinų įgūdžių, perduoti aplinkiniams idėjas ir žinias.

Vaikų veikla stovykloje:

Programa vaikams bus vykdoma pagal amžiaus grupes ir paremta holistine metodika, kaip mokyti vaikus šiuolaikinių sąveikos principų. Žaidimai vysto vaikus ir tai natūralus būdas mokytis. Žaidimai formuoja tam tikrus vaikų elgesio modelius, santykius, pateikia pavyzdžiais, kurie tučtuojau realizuojasi gyvenime. Žaidimai bus mokantys susivienyti, kad pasiekti bendrą tikslą. Vaikas supras, kad draugų padedamas pasieks tai, ko niekaip nepasiektų pats vienas. Bendri žaidimai ir žaidimai bendradarbiavimui, yra idealios priemonės, stiprinančios vaikųbendradarbiavimą, tarpusavio rūpestį ir komandinį darbą. Jie mokosi dalintis, susieja save su kitais, rūpinasi kitų jausmais, padeda vienas kitam. Atlikti daugelį tyrimų rezultatai patvirtino mokymosi kartu metodikos, grįstos socialinio tarpusavio santykiais, taikymas yra vienas sėkmingiausių socialinės ir pedagoginės psichologijos sumanymų.Gauti duomenys rodo, kad darbas grupėje prie vaikų pasiekimų prideda su niekuo nesulyginimą indėlį, pagerina jų dvasinę sveikatą, padeda sukurti teigiamus tarpasmeninius santykius jų aplinkoje, taip pat padidina pasitikėjimo jausmą.

Muzika ir šokis yra neatsiejama harmoningo gyvenimo dalis, kurie teigiamai veikia mūsų jausmus ir nuotaiką. Tad dainuosime ir šoksime kartu su profesionaliais programos moderatoriaisJ

Aplankysime netoli sodybos esančias lankytinas vietas!

Į maitinimo procesą būste įtraukti ir Jūs. Su profesionalų pagalba paversime maisto ruošimą maloniu ritualu, be streso, įtampos ir greito trypčiojimo, gaminsime su polėkiu. Galėsite įsivaizduoti esantys prašmatnaus prancūziško restorano geriausiais virėjais.

Mūsų stovykloje visi bus nugalėtojai, visi bus apdovanoti!

Apgyvendinimas ir įsikūrimas sodybos teritorijoje savo palapinėse.

Jūsų higienai – tvarkingi vidaus tualetai ir vidaus dušai pagrindiniame name ir nameliuose bei lauke papildomi biotualetai.

Pasirūpinsime stovyklos vaistinėle, saugumu, apsauga nuo lietaus ir saulės bei kitomis būtinomis priemonėmis.

Stovyklos kaina:

Bilieto kaina visai šeimai (Mama, tėtis ir vaikai) esant veiklių mamų klubo nare 20.00 eurų.

Bilieto kaina visai šeimai (Mama, tėtis ir vaikai) prisijungiant į veiklių mamų klubo narių gretas 30.00 eurų.

Bilieto kaina visai šeimai(Mama, tėtis ir vaikai) 40.00 eurų.

Dėmesio! Nesant tėčiui ar negalint dalyvauti,vietoj jo galite pasiimti močiutę ar savo draugę.

Į kainą įeina: apgyvendinimas,pilnas maitinimas, stovyklos programa, techninės išlaidos, stovyklos vadovai, moderatoriai.

Susitiksime stovykloje, iš kurios nesinorės išvykti! :) Informaciją, naujienas sekite facebooke: https://www.facebook.com/events/1180593918667443/

 

Kviečiame įsitraukti į iniciatyvą: suteikti progą vaikams vasarą praleisti prasmingai

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė skatina mokyklas, bibliotekas, muziejus, kitas įstaigas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti atostogas. Suaugusieji vasarą kviečiami tapti vaikų vadovais ir organizuoti edukacinius užsiėmimus: sporto varžybas, kūrybines dirbtuves ar knygų skaitymo popietes. Aktyviausių ir įdomiausių užsiėmimų organizatoriai bus apdovanoti kelione į vieną moderniausių Europoje technologijų muziejų – Koperniko mokslo centrą, esantį Varšuvoje.

„Skatiname, kad mokyklų ir kitų įstaigų durys vaikams būtų atviros ir vasarą, – kad mūsų mokinių atostogos būtų saugios ir prasmingos, kad rudenį visi sveiki ir pailsėję sugrįžtų į mokyklas. Tikslingi, įdomūs, profesionaliai parengti edukaciniai užsiėmimai padeda vaikams ugdytis gabumus, socialinius įgūdžius, nukreipia dėmesį nuo netinkamų užsiėmimų, – sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. – Be to, vaikai, kurie vasarą laiką leido prasmingai, bendravo, ko nors mokėsi, prasidėjus naujiems mokslo metams lengviau ir paprasčiau įsitraukia į ugdymo procesą“.

Prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ gali prisidėti ir užsiregistruoti bendrojo ugdymo mokyklos, daugiafunkciai centrai, dienos centrai, neformaliojo vaikų švietimo mokyklos, muziejai, bendruomenės ir kitos įstaigos, turinčios galimybę vaikams suteikti erdvę aktyviai veiklai.

Registruojama erdvė turi būti nemokama ir saugi, pritaikyta edukaciniams vaikų užsiėmimams vasarą. Kiek patalpose truks edukacinė veikla, nėra ribojama, nusprendžia pati vietą pasiūliusi įstaiga.

Norintieji dalyvauti projekte „Atverk duris vasarai“ iki birželio 17 d. turi užpildyti paraišką Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro interneto svetainėje http://www.lmnsc.lt/atviros_edukacines_erdves/.

Projektą „Atverk duris vasarai“ organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Jei kiltų klausimų, pasiteirauti galima tel. (8 5) 231 6133.                                                                                                                                                                                       
               

Dalyvauk VGTU stovykloje moksleiviams „Pažink profesiją“ ir patirk studentišką gyvenimą iš arti!

 

Moksleivi, nori pažinti profesijas, kurias siūlo Vilniaus Gedimino technikos universitetas? Tada nedvejok, dalyvauk moksleivių vasaros stovykloje „Pažink profesiją“ ir pamatyk universitetą iš arti! Tavęs laukia VGTU dėstytojų paskaitos, fakultetų paruošti užsiėmimai laboratorijose, gyvenimas studentiškoje aplinkoje bei galimybė susipažinti su savo bendraminčiais ir kartu praleisti laisvalaikį! Nedelsk ir iki birželio 7 d. registruokis adresu http://www.vgtu.lt/pazinkprofesijaregistracija .

 

Daugiau informacijos apie VGTU stovyklą „Pažink profesiją“ gali rasti čia: http://www.vgtu.lt/pazinkprofesija, https://www.facebook.com/VgtuStovyklapp.

                    

 


PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖS VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS SOCIALIZACIJOS PROGRAMOS

2016 m.

Eil. Nr.

 

Programos teikėjas

Programos pavadinimas

Programos vykdymo laikas

vadovas

Tel.

el. paštas

Vaikų skaičius (soc . remiamų vaikų skaičius)

 

 

 

 

1.

Pasvalio muzikos mokykla

 

,,Linksmasis akordeonas“

2016-06-10-17

Elona Rodžienė

8 686 28 939

rodzel@gmail.com

25

 

2.

Pasvalio sporto mokykla

,, Rankininkų vasara

2016-07-18-28

Arvydas Daugis

8 698 05 531

sporto.mokykla@pasvalys.lt

50

 

3.

LŠS Alfonso Smetonos šaulių 5-oji rinktinė

,, Mes šauliai – Tautos kariai“

I p.2016-07-11-17

 

II P. 2016-07-19-25

Audronė Vaitkevičienė

8 699 68 165

Sauliai5rin@gmail.com

70

 

4.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariatas

 

 

,,Jaunimo pažinimo ir išbandymo mokykla“

2016-07-19-23

Jurgita Packevičienė

(8 451) 54 428

Jurgita.packeviciene@policija.lt

20

 

5.

Pasvalio lopšelio – darželio ,,Eglutė” Mikoliškio skyrius

 

 

,,Smalsūs, stiprūs, vikrūs“

2016-06-01-14

Asta Railienė

8 620 28 947

railieneasta@gmail.com

22(10)

 

6.

Pasvalio muzikos mokykla

,,Dainų sparnais“

2016-06-01-12

Daiva Garlauskienė

8 612 85 793

muzikosm@pasvalys.lt

75

 

7.

Pasvalio skautų organizacija

,,Skautų sviets – 3“

2016-07-18-23

Diana Kraptavičienė

8 655 29 426

pasvalioskauta@gmail.com

40

 

8.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Valakėlių skyrius

 

,,Vasaros mozaika“

2016-06-01-14

Dovilė Breivienė

8 612 73 695

valakelium@pasvalys.lt

20 (20)

 

9.

Pumpėnų gimnazija

,,Aš ir tu – mes kartu‘

2016-06-13

Gražina Kiaunienė

8 611 95 524

pumpenum@pasvalys.lt

20 (20)

 

10.

Vaškų gimnazija

,,Sportas mūsų draugas“

2016-06-01-14

Jolanta Stankevičiūtė

8 682 39 823

vaskugimnazija@gmail.com

20 (20)

 

11.

Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla

,,Auk ir būk žvalus“

2016-06-13-23

Janina Jankūnienė

8 612 85 805

salociumokykla@gmail.com

15 (15)

 

12.

Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla

,,Būkime drauge“

2016-06-01-14

 

 

Lida Ubavičienė

8 615 11 056

svalios@pasvalys.lt

28 (28)

 

 

13.

Grūžių vaikų globos namai

 

 

,, Menas vaiko akimis“

2016-07-04-15

Rasa Vaičekonytė

(8451) 42546

gruziuvgn@pasvalys.lt

15

 

14.

Vileišiečių organizacija

,,Petro Vileišio etikos pamokos”

 

Birutė Palijanskienė

8 615 55 407

birutelija@gmail.com

17

 

15.

Lėvens pagrindinė mokykla

 

,,Būkime kartu”

 

 

2016-06-06-21

 

 

Sonata Briedienė

8 673 31 334

levensm@psvalys.lt

20 (20)

 

 

 

20(20)

 

16.

Lėvens pagrindinės mokykla

,,Strazdaniukų vasara”

2016-06-01-12

Marytė Zajarskienė

(8 451) 44 448

ustukium@pasvalys.lt

20 (20)

 

17.

Pasvalio Petro Vileišio gimnazija

,,Dailės pleneras ,,Kūrybos džiaugsmas”

2016-06-06-10

Leonora Stravinskienė

8 614 76 276

gimnazija@pasvalys.lt

17

 

18.

Jaunimo iniciatyvinė grupė ,,Marabu”

,,Tapybos pleneras Vaškuose”

2016 -07-08 mėn.

Mindaugas Garalevičius

8 682 11 970

laukinevysnia@gmail.com

18

 

19.

Norių krašto bendruomenė

,,Vasaros lėlių teatras”

2016 -07-08 mėn.

Asta Bendoraitienė

8 682 11 970

laukinevysnia@gmail.com

23

 

20.

Pasvalio muzikos mokykla

,,Vasaros pasaka”

2016-06-01-16

Nerutė Čiukšienė

8 686 28 975

muzikosm@pasvalys.lt

20

 

 

21.

Pasvalio lopšelis darželis ,,Eglutė”

,,Sveikatos želmenėliai”

 

2016-06-06-17

Virginija Svidulevičienė

8 625 97 175

egluteld@pasvalys.lt

30

22.

Saločių Antano Poškos pagrindinės mokykla

Edukacinė – pažintinė stovykla „Indėnų kultūra, istorija, tradicijos ir dabartis“

 

2016-06-27-07-01

Rasuolė Davidavičiūtė

(8 451) 40 589

salociumokykla@gmail.com

20

Smulkesnė informacija:

El. paštu     v.stokiene@pasvalys.lt

Tel. (8 451) 34 274

 

Artimiausi renginiai

 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Reklaminiai skydeliai

Artimiausi renginiai

 

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji