Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Aktualijos

Jaunus žmones kviečia pirmas keliaujantis traukiniu renginys – „Galimybių reivas“

2019-10-10
Aktualijos

Eurodesk Lietuva, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) ir Lietuvos geležinkeliai 2019 m. spalio 26 d. kviečia jaunus žmones į pirmąjį keliaujantį traukiniu renginį – „Galimybių reivą“. Vietų skaičius labai ribotas. Į renginį pateks tik 45 dalyviai, todėl skatiname registruotis jau dabar. 

Reiveriai devintame dešimtmetyje trypdavo šokių aikštelėse. Muzika tada buvo daugiau, nei tik skambantys garsai. Tai buvo ideologija, gyvenimo būdas ir begalinė aistra. Reivas niekur nepasitraukė iš jaunų žmonių gyvenimo, o tik pakeitė savo formą. Šiandien didžiausi reivintojai keliauja aplink pasaulį autostopu, savanoriauja Ugandoje, išbando savo jėgas JAV mokyklose ir išsako savo nuomonę sprendimų priėmėjams.
Renginio metu dalyviai turės galimybę išgirsti pačias įvairiausias kelionių, savanorystės ar praktikos istorijas, galėsi diskutuoti su savo sričių profesionalais bei plačiau sužinoti apie mobilumo skatinimo kampaniją „Time To Move“ ir „Jaunimo dialogą“.
Pasiekę Klaipėdą reivą pratęsime renginio diskusijoje „Jaunas žmogus – nuomonės reiveris“,„Kultūros Fabrike“ (Bangų g. 5A, Klaipėda), 15.00–16.20, kurioje kalbėsime apie tai, kaip jaunas žmogus gali būti išgirstas vietos, nacionaliniu bei Europiniu lygmenimis.
Traukinys iš Vilniaus (spalio 26 d., šeštadienį) išvažiuoja 9.50, o į Klaipėdą atvyksta 13.47. 17.55 išvykstame iš Klaipėdos atgal į Vilnių. Renginio dalyviams organizatoriai apmoka kelionės bilietų (pirmyn ir atgal šeštadienį – būtina pasižymėti registracijoje) bei užkandžių išlaidas prieš diskusiją Klaipėdoje.
Renginys orientuotas į jaunus žmones iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir visiškai nemokamas. Registracija vyksta iki 2019 m. spalio 15 d. čia: http://bit.ly/2nBytui
„Žinau viską“ naujiena: https://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/galimybiu-reivas-8503
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia: https://www.facebook.com/events/2115864102043367/

Registracija vyksta iki 2019 m. spalio 15 d. čia: http://bit.ly/2nBytui

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

 

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai