Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Aktualijos

Spalio mėnesį AB „Panevėžio specialus autotransportas“ organizuoja nemokamą buityje susidarančių pavojingų atliekų surinkimą iš Pasvalio rajono gyventojų

2021-09-16

Š. m. spalio mėnesį AB „Panevėžio specialus autotransportas“ organizuoja nemokamą buityje susidarančių pavojingų atliekų surinkimą iš Pasvalio rajono gyventojų.
Buityje susidarančios pavojingos atliekos: akumuliatoriai, dienos šviesos lempos, tepalo bei oro filtrai, naudotos alyvos, dažais, lakais bei klijais užteršta pakuotė, baterijos ir kiti elementai, gyvsidabrio, elektros ir elektroninės įrangos ir kt. atliekos.
Bendrovei priklausantis specialus automobilis, surenkantis atliekas, tam tikromis dienomis ir valandomis stovės parinktose patogiai privažiuojamose vietose. Atliekų turėtojai atliekas turės pristatyti į nurodytas vietas savo ar nuomotu transportu ir atliekas perduoti atsakingam bendrovės darbuotojui. Prašome atliekų turėtojų neužlaikyti atliekų surinkimo automobilio, kad jis spėtų aplankyti kitas seniūnijos gyvenvietes nurodytą atliekų surinkimo dieną.
Buityje susidarančios pavojingos atliekos iš Pasvalio rajono gyventojų bus surenkamos tokiu grafiku:

GRAFIKAS

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 

 

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai