Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Aktualijos

Vyko diskusija apie institucijų bendradarbiavimą siekiant identifikuoti rizikingai besielgiančias besilaukiančias moteris ir vaikus iki vienerių metų auginančias šeimas

2019-07-29

Pasvalio rajono savivaldybėje 2019 m. liepos 26 d. vyko apvalaus stalo diskusija apie institucijų bendradarbiavimą, siekiant identifikuoti rizikingai besielgiančias besilaukiančias moteris ir vaikus iki vienerių  metų auginančias šeimas, kurioms reikalinga specialistų pagalba.

Aptarti, kokia pagalba ir socialinės paslaugos rajone teikiamos ir kokių paslaugų dar reikėtų rizikingai (žalingai) nėštumo metu besielgiančioms (alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimas ir pan.)  moterims, buvo pakviesti Pasvalio socialinių paslaugų centro, asmens sveikatos priežiūros įstaigų, Visuomenės sveikatos biuro, Bendruomeninių šeimos namų, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos Pasvalio skyriaus  specialistai ir vadovai. Buvo aptarta, kaip įstaigos bendradarbiauja tarpusavyje, organizuodamos ir teikdamos prevencinę, kompleksiškai teikiamą pagalbą šeimoms ir vaikams; kokias prevencine programas turi parengusi Savivaldybė, kurios nukreiptos į besilaukiančių moterų, kūdikių gerovę, saugų vaiko augimą, o taip pat į rizikingai nėštumo metu besielgiančių moterų identifikavimą, pagalbos organizavimą. Diskusijos metu išsiaiškinta, kad pagalba ir socialinės paslaugos rajone įstaigoms bendradarbiaujant, organizuojamos ir teikiamos, bet dėl teisinio reguliavimo trūkumo, kartais sudėtinga identifikuoti rizikingai besielgiančias besilaukiančias moteris ir vaikus iki vienerių  metų auginančias šeimas, kurioms reikalinga specialistų pagalba, nes  neturėdami reikiamos informacijos, specialistai negali laiku suteikti pagalbos šeimai ir vaikui.

 

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai