Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

10-oji Neįgaliųjų sporto šventė

2013-08-08

Saulė, rugpjūčio 7-osios rytą tekėdama virš Pasvalio miesto parko stadiono, stebėjosi neįprastai pagyvėjusia sporto komplekso veikla. Aplink skubėjo žmonės, puošdami aplinką, ruošdami stadioną metinei neįgalių žmonių – sporto ir sveikos gyvensenos mėgėjų – šventei: 10-osioms Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos ir Pasvalio sporto mokyklos rengiamoms neįgaliųjų varžyboms. Tinklinio aikštelė paverčiama dokumentinės sporto švenčių fotografijos paroda. Šioje parodoje užfiksuotos sporto švenčių, vykusių Pasvalyje nuo pat 2006 metų, akimirkos. Skamba smagi muzika, aikštėje matyti raudonos ir žalsvos spalvos marškinėliai su užrašu „Pasvalys“, šventės organizatoriai bei Sporto mokyklos teisėjai, vadovaujami Vidmanto Kazlausko.

Į šventę atvyko aštuonių neįgaliųjų draugijų sporto mėgėjai: tai Bauskės, Alytaus, Kauno, Panevėžio miestų atstovai, Rokiškio, Ignalinos, Pakruojo ir Pasvalio rajonų neįgalūs sportininkai.

Šventė prasidėjo Švobiškio bendruomenės šokių grupės (vadovė Lina Bžėskienė) žaismingu ir nuotaikingu šokiu.

Viena šventės rengėjų – Eglė Vegytė, Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos pirmininkė, oficialiam sporto šventės atidarymui pakvietė Pasvalio parapijos kunigą vikarą Miroslavą Anuškievičių, kuris linkėjo renginio dalyviams fizinės ir dvasinės ištvermės. Šventės dalyvius pasveikino Seimo narys Antanas Matulas, palinkėjęs ryžto ir sportinės sėkmės, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Ilguonis Rancis – Bauskės miesto Neįgaliųjų draugijos sporto organizacijos vadovas. Už gražią šventę Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos organizatoriams ir Sporto mokyklos teisėjams dėkojo draugijų pirmininkai bei delegacijų vadovai.

Rokiškio rajono Neįgaliųjų draugijos sporto kolektyvo „Olimpija“ vadovas Vidmantas Pilibaitis šventės dalyvius pakvietė į parodomąsias „Bočiai“ žaidimo varžybas, kurios galbūt kitais metais bus įtrauktos į Pasvalio sporto šventės programą. Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Žibutė“ (vadovė Nijolė Lapinskienė) atstovai savo dirbiniais apdovanojo parodomųjų varžybų dalyvius ir teisėjus.

Svečiai apžiūrėjo Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos rankdarbių būrelio „Žibutė“ dirbinių parodą, labiausiai patikusius vežėsi į namus kaip suvenyrus ar dovanas namiškiams. Algis Yla, Kauno sportininkų delegacijos vadovas, tokioje šventėje dalyvaujantis pirmą kartą, sakė, kad jį pakerėjo stadiono aplinka ir geras renginio organizavimas. Jis džiaugėsi, kad neteko matyti nuliūdusių nei sporto aikštelėse, nei besižvalgant po gausų rankdarbių derlių, nei ragaujant skanią košę, kurios užteko ir dalyviams, ir žiūrovams bei palaikymo komandoms. Tai ilgamečio Neįgaliųjų draugijos rėmėjo – verslininko Rimo Želvio dovana.

Rungčių nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Savivaldybės tarybos narys Alfonsas Pulokas ir Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Eglė Vegytė. Ypač džiaugėsi svečiai iš Bauskės, iškovoję daugiausiai medalių ir gavę taurę už aktyvumą. Visos komandos, kovojusios Pasvalio sporto šventėje, į namus išsivežė po gražią taurę – kaip draugystės ir bendradarbiavimo simbolį.

Labai svarbu, kad tokiuose renginiuose susitinka draugai, prisimenamos buvusios sporto šventės, kurios užfiksuotos  fotoreportažuose, čia galima smagiai pabendrauti, susirasti naujų bičiulių, o gal net sutikti savo likimą.

 

Vilius Grabskis

Pasvalio rajono Neįgaliųjų draugijos narysVakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2021 m. gruodžio
P A T K P Š S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2021 m. gruodžio
P A T K P Š S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2