Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Ekstremalių situacijų komisija priėmė sprendimus – rekomenduoja ugdymą vykdyti tik nuotoliniu būdu, griežčiau kontroliuoti susibūrimus

2020-12-02

Pasvalio rajono savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisija, 2020 m. gruodžio 2 d. posėdyje išklausiusi Švietimo ir sporto skyriaus informaciją apie nustatytus koronaviruso infekcijos (Covid-19) atvejus švietimo įstaigose, siūlo Savivaldybės administracijos direktoriui priimti sprendimą dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo švietimo įstaigose ir nuo 2020 m. gruodžio 7 d.:

  • Pradinį ugdymą vykdyti nuotoliniu būdu.
  • Švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, rekomenduoti vykdyti tik vaikų priežiūrą, ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu.
  • Neformalųjį vaikų švietimą vykdyti nuotoliniu būdu arba stabdyti.

Komisijos nariai diskutavo apie tai, kad neramina  situacija dėl žmonių būriavimosi  prekybos centruose, viešose vietose, todėl dar vienas iš Ekstremalių situacijų komisijos siūlymų – pasitelkus Pasvalio policijos komisariato pajėgas, sustiprinti kontrolę dėl nurodymų viešose, prekybos ir paslaugų teikimo vietose būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, laikytis dviejų metrų atstumu laikymosi.
Lietuvos Respublikos Vyriausybė gruodžio 2 d. posėdyje nusprendė sumažinti besibūriuojančių asmenų skaičių viešose ir kitose vietose – nuo 5 asmenų iki 2 asmenų. Tarp tokių grupių turi būti išlaikytas dviejų metrų atstumas. Išimtys taikomos šeimos nariams.

Savivaldybės administracijos informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai