Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Gyvenimo būdui pakeisti – bendros pastangos

2015-12-02

Šiais, besibaigiančiais metais, Krinčino seniūnijos salėje vyko Socialinės paramos teikimo komisijos posėdis. Jame dalyvavo viešnios – Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Ramutė Ožalinskienė ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Žaneta Ginaitė. Posėdžiui vadovavusios Krinčino seniūnijos socialinės darbuotojos Janina Vaičiulienė ir Jolanta Grybauskienė informavo apie padėtį asocialiose šeimose, auginančiose mažamečius ir mokyklinio amžiaus vaikus, pašalpų skyrimo, darbo pasiūlos, kitais klausimais.
Posėdyje akcentuota alkoholizmo daroma žala visuomenei, šeimai ir sau. Norint atsikratyti žalingų įpročių, reikia tiek nedaug – valios ir pastangų. Bendros pastangos gali duoti teigiamų rezultatų. Geranoriškai nusiteikusios valdžios institucijos ir visuomeninės organizacijos visada pasirengusios padėti. Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjos R. Ožalinskienės pasiūlyta „Minesotos“' programa ir žalingų įpročių atsikračiusio panevėžiečio Valdemaro Misevičiaus pavyzdys ir pasiekimai sudomino į posėdį pakviestą, iš alkoholio liūno neišbrendančią jauną moterį. Ji visiems posėdžio dalyviams ašarodama pažadėjo pasikeisti, priimdama V. Misevičiaus siūlomą geranorišką patirtį. Belieka laukti teigiamų rezultatų.

Asocialių šeimų iš savo akiračio nepaleidžia ir vienas Socialinės paramos teikimo komisijos narių – Pajiešmenių seniūnaitijos seniūnaitis Sigitas Saulius. Geranoriškai pasirengęs padėti, nuoširdžiai siekiantis, kad jaunos, neigiamų priklausomybių žalojamos šeimos, ryžtųsi keisti gyvenimo būdą.

Šis posėdis buvo paskutinis besibaigiančiais metais, tačiau ir 2016 metais tokie posėdžiai vyks ne kartą. Socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augančių vaikų gerovė, jų tėvų gyvenimo būdas ir jų problemų sprendimas – Krinčino seniūnijos (seniūnas Remigijus Janušis), socialinių darbuotojų ir Socialinės paramos teikimo komisijos svarbiausia darbo dalis.

 

Komisijos narys Petras Variakojis

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai