Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Jono Vileišio premijos konkursas

2013-08-30
Naujienos

Visos Lietuvos žiniasklaidos atstovus ir autorius kviečiame dalyvauti konkurse Jono Vileišio premijai gauti.

 

Šios premijos tikslas nukreipti aštrias žurnalistų plunksnas ne tik į savivaldos negeroves, bet ir pakviesti juos informuoti apie gerus vietos savivaldos darbus, stiprinti vietos savivaldą, kaip demokratinės valstybės raidos pagrindą. Mes visi esame bendruomenės ir tuo pačiu vietos savivaldos dalis, visi gyvename vienoje iš šešiasdešimties savivaldybių, iš kurių ir susideda mūsų mažas kraštas Lietuva.

 

Darbai pristatomi Lietuvos žurnalistų sąjungai (Žurnalistų namai, Jogailos g. 11 (III a.), Vilnius, el. paštas info@lzs.lt) iki 2013 m. rugsėjo 1 d. su prierašu „J. Vileišio premijai“.

 

Konkurso dalyvis Komisijai pateikia (raštu arba įrašytus į elektroninę laikmeną) nuo 2012 metų liepos 1 d. iki 2013 metų liepos 1 d. visuomenės informavimo priemonėse skelbtus aktualiomis vietos savivaldos temomis analitinius, probleminius spaudos, radijo, TV, internetinės žiniasklaidos ar fotožurnalistikos autorinius darbus.

 

Konkursui vienas dalyvis gali teikti ne daugiau kaip 3 darbus. Pateikti darbai autoriams negrąžinami. Originalius darbus, atitinkančius Konkurso tematiką bei tikslą, gali teikti Sąjungos skyriai/klubai, redakcijos, Kūrėjų asociacija, Asociacija,  žurnalistai. Kandidatai nebūtinai turi būti Sąjungos ar Kūrėjų asociacijos nariais.


Komisija vertina ir išrenka Premijos laureatus kiekvienais metais ne vėliau kaip iki spalio 1 d.


Bendras konkurso prizinis fondas 3000 litų. Nugalėtojas bus pasveikintas jau tradicija tapusioje Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuojamoje „Auksinių Krivūlių“ apdovanojimų ceremonijoje.

 

Lietuvos savivaldybių asociacijos informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai