Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Konkursas „Lietuvos kaimo spindulys"

2008-08-07

Jau tradiciniu tapęs Žemės ūkio ministerijos rengiamas konkursas „Lietuvos kaimo spindulys“, per trejus metus įgijęs pripažinimą, sulaukęs didelio žmonių pritarimo ir žiniasklaidos palaikymo, vyksta ir šiais metais – ketvirtą kartą.

Pirmą kartą organizuojant šviesiausių, darbščiausių, sumaniausių, kūrybingiausių ir labiausiai kaimo bendruomenėms nusipelniusių žmonių rinkimus, skelbta 21 nominacija, o šiemet jų – jau 25.
Dauguma prieš ketverius metus skelbtų nominacijų skiriamos ir šiemet, tačiau per šį laiką, įgavus patirties, atsirado ir kelios naujos nominacijos, be to, kai kurios patikslintos, taigi dar geriau atitinka kaimo žmonių lūkesčius. Komisija ragina kuo aktyviau siūlyti kandidatus nominacijoms: gyvybinga kaimo šeima, išradingas kaimo aplinkos gražintojas, kaimo menininkas, kaimui paskirtas gyvenimas, kaimo bendruomenės lyderis, kaimo dvasininkas, kaimo kultūros puoselėtojas, kaimo medikas, kaimo mokytojas, kaimo paštininkas, kaimo plėtros specialistas, kaimo policininkas, kaimo socialinis darbuotojas, kaimo vadybininkas, kaimo žurnalistas, liaudies medicinos skleidėjas, miško puoselėtojas, mokslo naujovių skleidėjas, pažangus ūkininkas, ūkininkas iš pašaukimo, veterinarijos gydytojas, veiklus seniūnas, žuvininkystės specialistas.

Siūlyti kandidatus konkursui „Lietuvos kaimo spindulys 2008“ gali visi – ir pavieniai asmenys, nesvarbu, gyvenantys mieste, miestelyje ar kaime, taip pat bendruomenės, valstybinės institucijos, darbo kolektyvai, nevyriausybinės organizacijos. Tereikia užpildyti anketas, skelbiamas spaudoje ir interneto svetainėje: www.kaimospindulys.lt (čia taip pat galima daugiau sužinoti apie konkursą). Nusipelniusius savo kaimo žmones nominacijoms galima siūlyti tik iki rugpjūčio 25 d.

parengta pagal Žemės ūkio ministerijos informaciją

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai