Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Mokiniams apie policininko profesiją – iš kursantų lūpų ir ne tik

2013-02-28
Naujienos

Vasario 27 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate vyko susitikimas su Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos 10–12 klasių moksleiviais, siekiant supažindinti jaunuolius su policijos veikla ir paskatinti daugiau abiturientų rinktis policijos pareigūno profesiją.

 

Pasvalio rajono policijos komisariato organizacinės grupės vyresnioji specialistė Vilma Čeponytė pristatė policijos pareigūno profesiją, kalbėjo apie viešosios ir kriminalinės policijos darbo specifiką, priminė, kad ir jau dirbantiems, ir dar tik besiruošiantiems tapti policijos pareigūnais asmenims keliami aukšti sveikatos ir fizinio pasirengimo reikalavimai. Būsimieji policininkai turi būti nepriekaištingos reputacijos, neteisti ir nepadarę šiurkščių administracinių teisės pažeidimų ir gerai mokytis. Buvo pristatytos mokymosi įstaigos, rengiančios pareigūnus – Lietuvos policijos mokykla ir Mykolo Romerio universitetas. Paskelbta informacija, kokių dokumentų reikia, norint studijuoti, kada bus atvirų durų dienos.

 

Lietuvos policijos mokyklos kursantė Ineta Gurklytė pasidalijo patirtimi, papasakojo, kad mokytis Lietuvos policijos mokykloje nelengva, merginoms nedaromos jokios nuolaidos, reikia būti labai geros fizinės formos ir nepriekaištingos sveikatos, nes net ir dėl patirtų traumų kartais tenka atsisakyti tęsti mokslus. I. Gurklytė mokiniams paaiškino, kad mokslai Lietuvos policijos mokykloje yra nemokami, tačiau visi studentai įsipareigoja bent 5 metus dirbti policijos sistemoje, todėl, prieš stojant mokytis, tvirtai reikia žinoti, ar tikrai norima tapti policijos pareigūnu.

 

Šio komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio vadas Andrius Bučinskas pristatė policijos pareigūnų naudojamus ginklus ir specialiąsias priemones. Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jurgita Packevičienė kalbėjo apie dažniausiai nepilnamečių asmenų daromus teisės pažeidimus ir už juos gresiančią atsakomybę. Kelių policijos grupės specialistas Vygantas Sribikė priminė Kelių eismo taisykles dviratininkams ir kitiems eismo dalyviams, taip pat atsakomybę už šių taisyklių nepaisymą.

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai