Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Neįgaliųjų dienos minėjimas Joniškėlyje

2010-12-09
Šiais metais Pasvalio rajono neįgaliųjų draugija, kartu su Joniškėlio miesto ir apylinkių seniūnijos darbuotojais, nutarė neįgaliųjų dienos paminėjimą surengti Joniškėlyje. Gruodžio septintą neįgalūs žmonės, iš viso rajono rinkosi į Švč. Trejybės bažnyčią Joniškėlio miestelyje išklausyti Šv. Mišių. Šv. Mišių auką už seniūnijos ir rajono neįgaliuosius aukojo Panevėžio vyskupas Jo Ekscelencija Jonas Kauneckas, jam patarnavo Joniškėlio klebonas Ričardas Banys.

Minėjimą Joniškėlio kultūros namų salėje pradėjo Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė Marina Bučinskienė. Kalbėdamas susirinkusiems, Panevėžio vyskupas Jo Ekscelencija Jonas Kauneckas pabrėžė neįgalių žmonių dvasios stiprybę ir mokėjimą nepasiduoti gyvenimo negandoms. Rankdarbių būrelio vadovė padovanojo vyskupui pačių pagamintą angelą – tai labai nudžiugino ganytoją. Susitikime dalyvavo ir aktualiais neįgaliesiems ir visai visuomenei svarbiais klausimais kalbėjo Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Juozas Matulis pasidžiaugė, kad Pasvalio rajono neįgaliųjų draugija nemažino veiklos - per metus surengta per 40 įvairių renginių.

Kultūros namų sienas puošė Pasvalio neįgaliųjų draugijos fotografės Sigutės Letkauskaitės personalinė paroda tema: „Spalvotas mano pasaulis“. Pristatydamas šią parodą, meninės fotografijos mėgėjas, mūsų draugijos narys, būrelio vadovas Vydmantas Bručas akcentavo, kad neįgalūs žmonės, žvelgdami per fotoobjektyvą, savotiškai mato gamtos ir žmonių grožį, kiekvienoje gyvenimo akimirkoje randa meno perliukų, juos pastebi ir per fotografiją pateikia visų dėmesiui.

Neseniai susikūręs neįgaliųjų dramos būrelis šventės dalyviams pristatė pirmąjį savo darbą - sceninį vaizdelį „Dovana su kaspinėliu“ (vadovė Diana Aukštuolienė).

Šventėje koncertavo neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Žalsvasis šaltinis“, šoko Švobiškio kaimo šokėjai.
Po meninės programos dalies rengėjai pakvietė susirinkimo dalyvius pasivaišinti. Pakilia nuotaika, susitikę su savo likimo draugais, pasigrožėję fotoparoda ir prasmingai paminėję savo dieną, pilni įspūdžių Pasvalio, Joniškėlio ir kitų seniūnijų neįgalieji skirstėsi į namus, geru žodžiu minėdami šventės organizatorius.

Informaciją parengė Vilius GRABSKIS
Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos narys

V. Grabskio nuotraukos

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai