Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Pasvalio gimtadieniui vaikai parengė fotografijų parodą „Aš esu"

2010-12-09
„Aš esu“ – taip vadinasi gruodžio 3 d. Pasvalio Kultūros centre atidaryta vaikų fotografijų paroda, skirta Pasvalio gimtadieniui. Ją rengiant dalyvavo patys mažiausieji Pasvalio ir aplinkinių miestelių gyventojai – 3 - 7 metų vaikai iš Pasvalio lopšelių-darželių „Žilvitis“ ir „Eglutė“, darželio-mokyklos „Liepaitė“, Tetervinuose esančio Pasvalio „Svalios“ pagrindinės mokyklos skyriaus, Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos. Nuotraukose – laimingos vaikystės akimirkos iš Pasvalio krašto vaikų gyvenimo. „Aš esu čia, savo gimtinėje: namuose, kieme, mokykloje ir iškyloje, su savo šeima, savo draugais, su savo augintiniais gyvūnais. Esu laimingas būdamas čia, kur esu. Nepamirškite manęs ir pasistenkite, kad mano gimtinė visada būtų laimingos vaikystės kraštu,“ tarsi sako mažieji pasvaliečiai, žvelgdami iš nuotraukų, nufotografuotų juos mylinčių artimųjų ar patys pirmąkart bandydami fotoaparatu užfiksuoti vaizdus. Pasvalio miesto dienai skirta vaikų fotografijų paroda „Aš esu“ Pasvalio Kultūros centro fojė veiks iki Trijų karalių.

Per parodos atidarymą šventinį koncertą surengė Joniškėlio ir Narteikių vaikai. Savo mėgstamus eilėraštukus deklamavo ir dainavo Joniškėlyje įsikūrusio Narteikių darželio-mokyklos „Linelis“ auklėtiniai. Vaikams pasirodymui padėjo pasiruošti mokytojai Svajūnas Stačkūnas, Aušra Strigūnienė ir Vanda Jonušauskienė. Narteikių vaikai iš darželio-mokyklos „Linelis“, vadovaujami mokytojos Daivos Adamkavičienės, atliko senąsias Pasvalio krašto dainas ir šokius. Mažaisiais talentais iš Narteikių jau turėjo progos pasigėrėti LTV laidos „Duokim garo“ žiūrovai. Jų pasirodymas Kultūros centre išjudino visus parodos atidarymo dalyvius – šokti leidosi tiek maži, tiek dideli.

Parodą „Aš esu“ bei šventišką jos atidarymą Kultūros centre organizavo Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius drauge su Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojais. Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Eugenija Grigalionienė ir Vida Stokienė, dėkodamos vaikų auklėtojams ir mokytojams už tai, kad paskatino vaikus dalyvauti renginyje ir padėjo jiems pasiruošti, įteikė jiems padėkos raštus. Pasvalio krašto vaikų paroda „Aš esu“ per Pasvalio miesto dieną rengiama jau trečius metus iš eilės.

Pasvalio Kultūros namuose atidaryta Pasvalio krašto vaikų fotografijų paroda „Aš esu“, skirta Pasvalio miesto dienai

Į parodos atidarymą susirinko smagus vaikų būrys

Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Eugenija Grigalionienė vaikams dėkojo už dalyvavimą renginyje
Eilėraštukus deklamavo ir dainavo vaikai iš Joniškėlio
Šoko ir dainavo mažieji narteikiečiai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai