Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Pradinių klasių mokinių fotografijų paroda - konkursas „Aš – mažasis Žemės žmogus“

2013-03-22
Naujienos

Kovo 20 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate buvo atidaryta Pasvalio rajono pradinių klasių moksleivių fotografijų paroda „Aš – mažasis Žemės žmogus“, skirta tarptautinei Žemės dienai paminėti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Parodos atidarymas vyko Policijos komisariato salėje

 

Koncertuoja Pumpėnų vidurinės mokyklos mokiniai

 

Net 65 pradinukai pateikė nuotraukas su gamtos, gyvūnų, paukščių, gėlių vaizdais. Renginys prasidėjo gražiu ir nuotaikingu Pumpėnų vidurinės mokyklos pradinukų koncertu. Parodos atidaryme dalyvavęs Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, paklaustas kaip švenčia Žemės dieną, atsakė, kad geriausiai moka švęsti vaikai. Nors už lango dar tikra žiema, šalta ir sniegas nenutirpęs, vaikai sugeba atrasti ir užfiksuoti tokių gražių vaizdų. Visos nuotraukos nuostabios: ir gamta, ir gyvūnai, bet pati gražiausia savivaldybės darbuotojams pasirodė Ernestos Riselytės iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Mikoliškio pradinio ugdymo skyriaus nufotografuota gėlė su drugeliu. E. Riselytė apdovanota specialiu Pasvalio rajono savivaldybės administracijos prizu.

 

                  Paroda              

 

 

                Mažųjų fotografų darbus aptaria Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas ir fotografė Aida Dulkienė 


Pasvalio rajono savivaldybės Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas (ekologijai) Algimutis Balčiūnaitis pastebėjo, kad salėje jau yra matytų veidų, tie patys vaikai dalyvauja parodoje jau ne pirmus metus. Pastebimai kasmet gražėja ir nuotraukos. Ši šventė yra pirmoji pavasario šventė, sutampa su pavasario lygiadieniu, o vaikai savo nuotraukomis išreiškia didžiulę meilę gamtai.

 

Apie Žemės dieną pasakoja Savivaldybės ekologas Algimutis Balčiūnaitis


Viena iš vertinimo komisijos narių fotografė Aida Dulkienė visiems susirinkusiems paaiškino, kaip iš tokios gausybės darbų yra išrenkami laureatai. A. Dulkienė pateikė tokį palyginimą: visi mėgsta ledus, saldainius, kartais valgo sriubos ir mėsos, tačiau visko valgyti iš vienos lėkštės tikrai nesinori. Taip yra ir su nuotraukomis: kai užfiksuota visko daug, viskas sumaišyta, tampa visai neaišku, ką norėta nufotografuoti. Kadangi parodai mokiniai pateikė tikrai labai daug nuotraukų, išrinkti nugalėtojus nebuvo taip paprasta, todėl ir laureatais paskelbti net 9 pradinukai: Ugnius Špokavičius iš Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos, Indrė Klungytė iš Saločių Antano Poškos vidurinės mokyklos, Elzė Vitartaitė, Austėja Petrušauskaitė, Paulius Mitkus, Rugilė Kiežaitė iš Pasvalio Svalios pagrindinės mokyklos, Elinga Breivytė iš Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos, Džiugas Zizas iš Valakėlių pradinio ugdymo skyriaus ir Jovilė Audenytė iš Pasvalio darželio-mokyklos „Liepaitė“.

 

Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos simpatijos prizo laimėtoja Ernesta Varnaitė

 

Policijos preigūnai taip pat apdovanojo jiems labiausiai patikusios nuotraukos autorę


Pasvalio Mariaus Katiliškio biblioteka specialų prizą skyrė Ernestai Varnaitei, labai meniškai nufotografavusiai Latvijoje pastebėtą kirmėlę. Kadangi paroda vyko ne kur kitur, o Policijos komisariate, specialų prizą įsteigė ir policijos pareigūnai. Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Deividas Valtaris mažą dovanėlę už žiemišką vaizdelį įteikė Mikoliškio pradinio ugdymo skyriaus ketvirtokei Eglei Savičiūtei. D. Valtaris pasidžiaugė, kad tokios gražios, spalvingos nuotraukos visą mėnesį puoš komisariato sienas ir džiugins čia dirbančių darbuotojų akis.

 

Apdovanotieji parodos dalyviai su renginio organizatoriais ir svečiais


Paroda Pasvalio rajono policijos komisariato salėje veiks iki balandžio 20 d.


Dėl parodos lankymo prašome kreiptis į Kristiną Gasiliūnę, tel. 54 413 arba el. paštu kristina.gasiliūne@policija.lt

 

Pasvalio rajono policijos komisariato, Savivaldybės administracijos ir Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos informacija

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2020 m. spalio
P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 
 

Pasaulio Pasvalys

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2020 m. spalio
P A T K P Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 
 

Pasaulio Pasvalys

NAUJIENŲ PRENUMERATA

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji