Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Prevencija: tikrinimais siekiama saugumo ir blaivumo

2013-02-27

Vasario 11–18 dienomis apskrityje tikrinta, ar vairuotojai ir keleiviai segi saugos diržus, ar nepažeidžiama vaikų vežimo automobiliuose tvarka, ar motociklų, mopedų ir dviračių vairuotojai naudoja saugos priemones. Apskrityje 50 vairuotojų ir 6 keleiviai pažeidė saugos diržų naudojimo reikalavimus (Panevėžyje ir Panevėžio rajone – 13 vairuotojų ir 3 keleiviai, Biržų rajone – 20 vairuotojų, Kupiškio rajone – 2 vairuotojai, Pasvalio rajone – 10 vairuotojų ir 3 keleiviai, Rokiškio rajone – 5 vairuotojai), Pasvalio rajone nustatytas 1 vaikų vežimo automobiliuose tvarkos pažeidimas. 4 dviratininkai Panevėžyje ir Panevėžio rajone, po 1 Kupiškio ir Pasvalio rajonuose nedėvėjo saugos šalmų ar atšvaitų. 258 apskrities eismo dalyviai pažeidė kitas Kelių eismo taisykles.

 

Vasario 22–24 dienomis tikrintas vairuotojų neblaivumas ar apsvaigimas nuo narkotinių medžiagų. Iš 472 apskrityje patikrintų vairuotojų 9 vairavo neblaivūs (Panevėžyje ir Panevėžio rajone – 7, Biržų ir Rokiškio rajonuose – po 1). 4 vairuotojams nustatytas lengvas, 4 – vidutinis, 1 – sunkus girtumo laipsniai. 5 vairuotojai vairavo išgėrę, bet jų girtumas neviršijo leistinos normos. Išaiškinti ir 4 neblaivūs dviratininkai.

 

Panevėžio apskrities policija primena, kad visi eismo dalyviai privalo laikytis reikalavimų, o jų nesilaikantieji turi atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.

 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių grupės informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai