Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Projektas atkeliavo į Pasvalio rajoną!

2010-12-13
Projekto metu Pasvalio rajono gyventojai galės įgyti žinių, pakelti kvalifikaciją ir sėkmingai rasti darbą!

Ar niekada nekilo mintis, kad prie savo ūkio dar galėtumėte nemažai prisidurti iš kitos, papildomos veiklos? O gal savo kaimo turizmo sodybos lankytojams norėtumėte pasiūlyti ką nors įspūdingesnio? Gal šiuo metu esate bedarbis, bet nenorite palikti kaimo? Priklausote idėjų ir sumanymų nestokojančiai kaimo bendruomenei ir visi kartu norėtumėte imtis kad ir nedidelio verslo?

Jei esate vienas iš paminėtųjų arba tiesiog gyvenate Pasvalio rajone ir vis pasvarstote, kad galėtumėte imtis ko nors daugiau, – tada šis projektas kaip tik Jums.

Projekto veiklą Pasvalio rajone planuojama pradėti gruodžio viduryje. Šiuo metu jau formuojamos dalyvių grupės seminarams. Nedelskite ir registruokitės!

Projekto tikslas – didinti kaimo vietovių darbo jėgos persiorientavimo iš žemės ūkio į kitą veiklą, įsitraukimo į darbo rinką galimybes, skatinti, kad ekonominė veikla kaime būtų kuo įvairesnė.

Siekiama, kad apie 40 proc. projekte dalyvaujančių žmonių pakeistų savo veiklą ir iš žemės ūkio pereitų į kitas sritis ar greta žemės ūkio imtųsi alternatyvios veiklos. Iš viso mokymuose dalyvaus 11 tūkst. kaimo gyventojų iš visos Lietuvos. Projektas jau įpusėjo! Ne vienas šimtas šio projekto dalyvių įsidarbino, pakeitė veiklą ar pradėjo savo verslą. Dalyvauti šiame projekte ir pakeisti savo veiklą, galite ir Jūs!

Jūs galite prisidėti prie rajono ir savo namų ūkio plėtros tobulindami save trimis projekto veiklomis: pirma – patobulinti savo žinias įvairiose srityse, antra – pakeisti profesiją, trečia – pradėti savo verslą.

Projekto I veiklos „Informavimas, motyvavimas, orientavimas, konsultavimas“ seminarų metu dalyviai supažindinami, kokias galimybes siūlo projektas, kaip dalyvauti tolesniuose mokymo, kvalifikacijos tobulinimo ar persikvalifikavimo kursuose, kaip persiorientuoti iš žemės ūkio į kitą veiklą arba šalia ūkininkavimo užsiimti kitokia, alternatyvia veikla, kaip pradėti savo verslą. Didžiąją dalį I veiklos seminaro užima praktinės užduotys – ieškantys darbo mokomi kaip organizuoti darbo paiešką, kaip vertinti situaciją darbo rinkoje, kaip parašyti CV bei motyvacinį laišką, kaip elgtis interviu metu ir pan. Dalyviams pristatoma 400 verslo idėjų, seminaro dalyviai metu patys generuoja idėjas, kurias būtų galima įgyvendinti su turimais resursais jų rajone.

Tolimesni mokymai – II veikla „Mokymas, kvalifikacijos kėlimas, perkvalifikavimas“ vykdomi pagal neformaliojo (kvalifikacijos tobulinimas) ir formaliojo (persikvalifikavimo kursai) mokymo programas. Projekto dalyviai pagal neformaliojo mokymo programas bus mokomi nuo verslumo ugdymo ir asmeninio darbo našumo gerinimo iki kompiuterinio raštingumo ar buhalterinės apskaitos ir kt. Norintiems įgyti profesiją bus pasiūlytas gausus galimų profesijų pasirinkimas. Projekto dalyviams sudaromos kuo geriausios sąlygos – nemokami mokymai, kurie vyksta arti namų. Paskaitas skaitys šių sričių profesionalūs dėstytojai. Baigusieji formaliuosius mokymus gaus kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą.

III projekto veikla „Individualus pradedančiųjų verslą konsultavimas“ skirta tiems projekto dalyviams, kurie ryšis pradėti savo verslą, jiems bus teikiamos nemokamos individualios konsultacijos. Kiekvienam žmogui – ne mažiau kaip 20 valandų. Konsultantai patars, kaip parengti verslo planą ir jį įgyvendinti, lengviau orientuotis verslo aplinkoje, logiškai pagrįsti savo priimamus sprendimus, užtikrinti verslo sėkmę.

Projekto veiklos Pasvalio rajone prasidės netrukus. Raginame visus skubėti registruotis. Pasinaudokite proga pakeisti savo gyvenimą!

Daugiau informacijos apie projektą ir mokymus suteiks Pasvalio rajono projektų vadovas Evaldas Bureninas tel. 8 609 97099, el.p.: evaldas@projektvita.lt, svetainėje www.keiciuveikla.lt.

Taip pat informaciją apie projektą suteiks rajono koordinatoriai: Aidas Zulonas tel. 8 679 46944 ir Ramunė Norkevičienė tel. 8 679 46694, el.p.: pasvalys@projektvita.lt.

VšĮ „Projektvita“ informacijaVakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai