Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Savivaldybės mero labdaros vakaro akimirkos

2017-12-20
Naujienos

Gruodžio 15 d. 18 val. Pasvalio kultūros centre vyko Pasvalio rajono savivaldybės mero Gintauto Gegužinsko labdaros vakaras, kuris buvo skirtas joniškėliečiui Airidui Brazauskui.

Airidukas dar tik skaičiuoja trečius metus, o gyvenime susidūrė su galybe iššūkių. Berniukas yra neįgalus, jam išnirę klubų sąnariai, nuolat kamuoja stiprūs priepuoliai bei įvairūs sutrikimai. Gydymas – itin sudėtingas. Vieno gydymo kurso apytikslė kaina – 7 000 eurų. Šeimoje be Airido auga dar du vaikai, o dirba tik tėtis, todėl finansinė parama šeimai itin reikalinga.

Į Savivaldybės mero labdaros vakarą susirinko nemažas būrys, norinčių pagelbėti šeimai. Buvo parduota apie 200 bilietų. Labdaros vakare koncertavo multiinstrumentalistas Saulius Petreikis su grupe „World Orchestra“. Jiems talkino Pasvalio mišrus choras „Canticum novum“. Šis  pasirodymas buvo jausmingai ramus, užburiantis instrumentų gausa ir garsų gama. Saulius Petreikis koncerto metu įteikė 3 savo atliekamų kūrinių albumus parduoti aukciono metu – kaip auką šeimai paremti.

Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas nuoširdžiai dėkojo susirinkusiems už dosnumą ir šią gerumo išraišką – dalyvavimą Labdaros vakare. Jis linkėjo Airidui ir jo šeimai būti stipriems, drąsiems ir ryžtingiems sunkiame kovos su liga kelyje. Savivaldybės meras vylėsi, kad berniukas pasieks pergalę prieš jį užklupusias negandas.

Pasibaigus koncertui, Pasvalio kultūros centro fojė vyko nedidelis aukcionas, kurio metu surinktos lėšos taip pat buvo skirtos berniuko šeimai. Stiklo, keramikos, tapybos darbai, kryželiu siuvinėtas paveikslas ir medinė dėžutė sulaukė nemažo populiarumo. Aukciono pabaigoje, susumavus visas gautas lėšas, paaiškėjo, kad iki šeimai reikalingos sumos trūksta visai nedaug. Pasvalio verslininkų asociacijos „Verlo žiedas“ narių iniciatyva vienas iš aukcione dalyvavusių darbų – keramikinė dėžutė  – buvo nešama pro susirinkusius, siekiant surinkti taip reikalingą Airido gydymui sumą.

Vienas vakaro akcentų – visoje scenoje pasklidusios popierinės origami gervės. Jos plasnojo ant Kalėdinės eglutės, susispietusios tūnojo permatomose stilizuotose pintinėse ir skraidė koncerto atlikėjams virš galvų. Šias gerves išlankstė Pasvalio rajono mokyklų ir darželių auklėtiniai su viltimi, kad Airidas greitai pasveiks. Pasak Japonijos legendos, išlanksčius tūkstantį paukštelių, bus išpildytas vienas noras. Prieš renginį suskaičiavus gerves, paaiškėjo, kad jų gerokai daugiau nei tikėtasi. Vakaro metu Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas džiaugėsi vaikų noru padėti ir išreiškė viltį, kad toks būrys gervių išpildys visų susirinkusiųjų norą. Popierinių paukštelių likimas buvo nuspręstas vakaro metu: nusprendus, jog Airido namuose toks jų kiekis nelabai tilps, buvo sugavota jomis papuošti Pasvalio ligoninės Vaikų ligų skyrių.

Gruodžio 19 d. ryte Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas ir Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas gerves perdavė Pasvalio ligoninės Vaikų ligų skyriui. Ligoninės vyriausiasis. gydytojas Rolandas Rastauskas pažadėjo gerves perduoti visiems šio skyriaus vaikams – žaisti, kabinti ant eglutės, spalvinti. Tikimasi, jog gervės atneš vilčių išsipildymą ir padės šventiniu laikotarpiu vaikams laiką ligoninėje leisti smagiau.

Labdaros vakaro pabaigoje, susumavus parduotus bilietus, į specialiai labdaros vakarui sukurtą sąskaitą įneštus pinigus, gerumo vokus ir aukciono metu surinktas lėšas, paaiškėjo, kad Airidui paaukota daugiau nei buvo galima tikėtis – 7 500 eurų. Airido tėtis buvo nustebintas ir neapsakomai sujaudintas tokio žmonių gerumo. Pasak jo, šeima tikrai nesitikėjo net priartėti prie reikiamos sumos ir nuoširdžiai dėkojo visiems už parodytą gerumą.

Sauliaus Petreikio, "World Orchestra" ir Pasvalio mišraus choro "Canticum novum" koncerto akimirka

Nuotraukos autorius: Rūta Grušaitė

Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas sveikina susirinkusius į labdaros vakarą-koncertą, kartu su renginio vedėja Pasvalio kultūros centro režisiere Ramune Uždaviniene

Nuotraukos autorius: Rūta Grušaitė

Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas kartu su Mindaugu Brazausku (Airido Brazausko tėtis)

Nuotraukos autorius: Rūta Grušaitė

Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas ir Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas perdavė popierines origami gerves Pasvalio ligoninės vyiausiajam gydytojui Rolandui Rastauskui ir Vaikų ligų skyriaus darbuotojams

Nuotraukos autorius: Rūta Grušaitė

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai