Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Specialiųjų priemonių palietimas tvirtina pažintį su policija

2013-11-14

Lapkričio 8 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariate lankėsi Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos 6–7 klasių mokiniai. Organizacinės grupės vyresnioji specialistė Vilma Čeponytė vaikams papasakojo apie policijos pareigūno profesiją, darbo specifiką, reikalavimus, norint tapti policijos pareigūnu. Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jurgita Packevičienė ir to paties poskyrio specialistė Rita Vasilevičienė kalbėjo apie vaikų daromus teisės pažeidimus, jiems gresiančią atsakomybę. Pareigūnės vaikams uždavė nemažai klausimų, o už teisingus atsakymus apdovanojo.

Moksleiviai apžiūrėjo Policijos komisariato patalpas, galėjo pasimatuoti neperšaunamą liemenę, šalmą, palaikyti skydą ir guminę lazdą ir sužinojo, kada šios specialiosios priemonės naudojamos.

Lapkričio 12 d. policijos jauniesiems rėmėjams ir jaunųjų šaulių būrelio nariams buvo suorganizuota ekskursija į Panevėžio rajone, Pajuostyje, įsikūrusį Karaliaus Mindaugo motorizuotąjį pėstininkų batalioną. Vyresnysis seržantas Donatas Voveris jaunuoliams papasakojo apie kario profesiją, šiek tiek istorijos, aprodė muziejaus eksponatus, naudojamą techniką, ginklus ir kareivinių patalpas. Vėliau jaunieji policijos rėmėjai ir jaunieji šauliai važiavo į Panevėžio kino centrą „Garsas“ ir žiūrėjo pagal tikrą 11-metės, pabėgusios iš vagono, vežusio lietuvius į Sibirą, istoriją, sukurtą veiksmo dramą „Ekskursantė“.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės informacija

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai