Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Žmonių dosnumas padovanojo šeimoms Kalėdų stebuklą

2011-12-16
Naujienos

Gruodžio 9 d. Pasvalyje, svečių namuose „Šilas“, vyko tradicinis, jau aštuntą kartą organizuotas, Savivaldybės mero Gintauto Gegužinsko labdaros vakaras. Šis vakaras buvo skirtas dviems mažyliams:  Indrės ir Valiaus Valušaičių dukrytei Agnytei bei Rūtos Morkevičienės ir Armando Šalučkos sūneliui Lukui, kuriuos likimas nuo pat gimimo palietė sunkia negalios ranka.

 

Dar iki labdaros vakaro pradžios buvo paaukota 7280 litų. Juos atnešė žmonės, patys į labdaros renginį atvykti negalėję, bet troškę paremti likimo nuskriaustus mažylius. „Pinigai yra tik nebyli materialinė vertybė, kai į namus su trenksmu įsiveržia skausmas ir kančia. Tačiau jie turi galią pagreitinti kai kurių problemų sprendimą ir bėdos ištiktiems žmonėms atnešti gerąją žinią, kad jie yra ne vieni. Tad padėkime šiems vaikams jau pasveikus pažinti Vaikystę. Juk mes esame Mokytojai ir mums svarbi kiekvieno vaiko Vaikystė...“ – pritardamas Savivaldybės mero idėjai, tokį kreipimąsi rajono mokyklų bendruomenėms Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos Pasvalio skyriaus vardu buvo išsiuntęs skyriaus pirmininkas Ervydas Macaitis. Pirmininko kvietimui neliko abejingos ir gražiai į labdaros akciją įsitraukė Vaškų, Ustukių, Pajiešmenių, Tetirvinų, Saločių Antano Vienažindžio  ir Pasvalio Svalios mokyklų bendruomenės. Vaškų vidurinės mokyklos bendruomenė 960 litų auką ir gražų kalėdinį sveikinimą asmeniškai skyrė vaškiečių Indrės ir Aliaus Valušaičių dukrelei Agnytei. Prie kilnaus tikslo prisidėjo Pasvalio „Rotary“ klubo nariai, Pasvalio Soroptimisčių klubo narės, Pasvalio teisininkų draugija.

 

 

Po Pasvalio muzikos mokyklos auklėtinės Eglės Pauliutės dainos apie angelą, kuria jaunoji atlikėja pasveikinimo vakaro dalyvius, Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas palinkėjo, kad ši daina pažadintų angelus jų širdyse, o kartu – ir kilnų dosnumą.

 

 

 Labdaros vakaro metu gražų koncertą dovanojo Mikoliškio kultūros namų moterų ansamblis ir Pasvalio kultūros centro folkloro ansamblis „Rags“.

 

 Vykusiame aukcione dalyviams buvo pasiūlyta įsigyti žinomų Pasvalio rajono menininkų, tautodailininkų, Pasvalio muzikos mokyklos jaunųjų dailininkų, Pasvalio rajono paslaugų ir užimtumo centro pagyvenusiems ir neįgaliesiems gyventojų, Užimtumo centro „Viltis“, Pasvalio specialiosios mokyklos lankytojų kūrinių. Kaip niekada daug buvo darbų autorių, kurie savo kūrinius labdaros vakaro aukcionui atidavė neimdami nei cento, tad visos už juos gautos lėšos atiteko labdarai.

 

  

 

– Ačiū – pats gražiausias lietuviškas žodis ir jį širdingai tariu visiems, kurie šį šviesų ir jaukų vakarą sukūrė tikrą stebuklą, – labdaros vakaro dalyviams dėkojo Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas. – Kalėdos, tai metas, kai vieni kitiems sakom tik gerus žodžius, kai patikim, jog visų mus supančių žmonių širdyse gyvena vien gėris. Manau, kad šiandien tuo patikėjo ir abi šeimos, kurioms skirtas ir šis vakaras, ir jūsų dosnumo stebuklas. Turbūt sunkiausia buvo mažųjų šio vakaro herojų – Agnės ir Luko tėveliams, nes visada daug smagiau duoti negu imti. Bet mums kartu su jais praleistas vakaras teikė didelį džiaugsmą. Juk taip prasminga tyliai nuryti džiaugsmo ašarą ir pasijausti laimingu. Kartu su renginio išvakarėse paaukotais pinigais surinkta 25 770 litų ir 10 eurų. Iki šiol didžiausia suma buvo suaukota 2008 m. – 11 380 litų.

 

   

 

Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Vaškų seniūnijos seniūnas Kęstutis Jasėnas, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Ramutė Ožalinskienė gruodžio 10 d. aplankė abi šeimas ir linkėdami šeimoms stiprybės įteikė Labdaros metu paaukotus pinigus, kiekvienai šeimai daugiau kaip po 12 tūkst. litų.

 

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio kilnaus tikslo ir padovanojusiems šeimoms Kalėdų stebuklą.

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2021 m. vasario
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2021 m. vasario
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28