Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Informacija valstybinės žemės nuomotojams

Informacija valstybinės žemės nuomotojams

 

Primename, kad valstybinės žemės nuomos mokesčio mokėjimo terminas juridiniams ir fiziniams asmenims - lapkričio 15 d.

Mokesčio mokėtojai, kurie yra pakeitę ar visai nedeklaravę gyvenamosios vietos, žemės nuomos mokesčio deklaracijų gali negauti. Jie nedelsdami turėtų atvykti į Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių arba informuoti telefonu (8 451) 54 065 atsakingą darbuotoją dėl gyvenamosios vietos patikslinimo.

Asmenys, turintys nuomojamų valstybinės žemės sklypų ir negavę apskaičiuotos žemės nuomos mokesčio deklaracijos, turi kreiptis į Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių.

Gavus deklaraciją, būtina peržiūrėti, ar visi nuomojami žemės sklypai apmokestinti. Pastebėjus, netikslumus deklaracijoje, kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Pasvalio skyrių, 403 kabinetą, tel. 87 06 85 706, 87 06 85 708 arba į Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus 427 kabinetą, tel. (8 451) 54 065.

Mokesčio mokėtojams, nesumokėjusiems nuomos mokesčio už valstybinę žemę, siunčiamas priminimas dėl mokestinės prievolės nevykdymo.

Juridinis ir personalo skyrius nepriemokos išieškojimą pradeda iš asmenų, jeigu skola viršija 29 eurus, arba nuo termino sumokėti nuomos mokestį už valstybinę žemę yra praėję 3 metai.

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai