Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en
Registruotis vakcinai

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Naujienos

Spalio mėnesį nemokamai bus surenkamos didelių gabaritų atliekos

2020-09-30
Naujienos

Informuojame, kad spalio mėnesį UAB „Pasvalio gerovė“ vykdys nemokamą didelių gabaritų atliekų surinkimą iš Pasvalio miesto bei rajono gyventojų apvažiavimo būdu. Didelių gabaritų atliekos bus renkamos tokiu pat grafiku, kaip ir mišrios komunalinės atliekos.
Didžiosios atliekos – seni baldai (spintos, kėdės, lovos, komodos ir kt.) namų ūkio santechnikos įrenginiai (vonios, kriauklės, praustuvai ir pan.), būsto įrenginiai (seni langų rėmai, durys ir pan.), virtuvės įranga (senos dujinės viryklės ir pan.), kiti dideli namų apyvokos daiktai.
Didžiųjų atliekų surinkimo laikotarpiu daugiabučių namų gyventojai didelių gabaritų atliekas turėtų išnešti šalia artimiausios kolektyvinio (bendro naudojimo) mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelės, kur jos bus surenkamos.
Individualių valdų gyventojai didelių gabaritų atliekas turėtų sudėti šalia savo valdos, kuo arčiau važiuojamosios gatvės dalies.
Primename, kad nemokamas didžiųjų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu vykdomas tik du kartus per metus, pagal paskelbtą grafiką, o kitu laiku išnešti ir palikti prie konteinerių aikštelių ar kitose viešose vietose  didžiųjų gabaritų atliekas draudžiama. Jas gyventojai turi galimybę nemokamai priduoti į didžiųjų gabaritų atliekų surinkimo aikšteles, esančias Mūšos g. 12B, Pasvalys, tel. 8 682 30 177, bei Vytauto g. 52A, Joniškėlis, Pasvalio r., tel. 8 672 25 943.
Pasinaudokime proga tinkamai atsikratyti atliekų.

 Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 

 

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

 
 

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Vakcina

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai