Pradžia

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys. Tel. 8 451 54 101
en

PASVALIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Pradžia
en

Aktualijos

Pasvalyje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai

2020-02-19
Aktualijos

Vasario 18 d. Savivaldybėje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto viceministras Arūnas Plikšnys, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Meilė Labeikytė. Į susitikimą atvyko VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronius Sadula, šio centro Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinio vadovas Vytautas Jurėnas, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos direktorius Almantas Kanapeckas, direktoriaus pavaduotoja Raimonda Vasiliauskienė, Gimnazijos tarybos, mokinių tėvų komiteto, mokinių tarybos atstovai. Susitikime Pasvalio rajono savivaldybei atstovavo Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius, Administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas dr. Gvidas Vilys, Administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Bajoriūnaitė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Jurgita Vaitiekūnienė.
Susirinkusieji aptarė aktualiausius šių dienų švietimo klausimus, kalbėjosi apie profesinio rengimo programų įgyvendinimo galimybes Savivaldybėje, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos ir VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio padalinio bendradarbiavimo galimybes. Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Arūnas Plikšnys pristatė Lietuvos situaciją – kalbėjo apie tai, kaip kituose rajonuose vyksta mokyklų jungimas ir skyrių steigimas. Gimnazijos tarybos, mokinių tėvų komiteto, mokinių tarybos atstovai išsakė savo nuogąstavimus dėl situacijos neaiškumo: jau ne pirmus metus kalbama apie pokyčius, tačiau situacija lieka neaiški. Susirinkusieji diskutavo, kad skubėti tikrai neverta, tačiau bendradarbiauti būtina. Taip pat svarstyta ir jungtinės veiklos sutartis, kurios dėka dalis gimnazistų galėtų įgyti profesinį išsilavinimą (pvz., vairuotojo ar traktorininko teises).

Po susitikimo švietimo, mokslo ir sporto viceministras ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė išvyko į Mažeikius.

Nuotraukos autorė – Dalia Grigaravičienė
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus informacija

Reklaminiai skydeliai / Partneriai

Informacija dėl koronaviruso

Artimiausi renginiai

2021 m. kovo
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4