Paieška
lt en

Akcija „Mokinių savivaldos diena Pasvalio rajono savivaldybėje“

Vasario 27 dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje ir daugelyje seniūnijų pirma dienos pusė buvo labai neįprasta – į kabinetus rinkosi jaunieji mūsų rajono atstovai. Visus vadovus pakeitę Pasvalio rajono mokiniai drąsiai užėmė šiai dienai jiems skirtas pareigas ir sėmėsi žinių apie savivaldą.
Priklausomai nuo darbo pobūdžio, mokiniai susipažino su administracine darbo specifika – dokumentų priėmimu ir pildymu, jų registravimu, dokumentų valdymo sistemomis, Savivaldybės tarybos posėdžių fiksavimu ir balsavimo ypatumais, viešinimo galimybėmis. Jie priiminėjo gyventojus, pildė dokumentus bei atsakinėjo į skambučius. Kai kurie mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti ir įvertinti rajono kelius, Savivaldybės turtą, apžiūrėti Savivaldybės įgyvendinamus projektus, susipažinti su Pasvalio kultūros centro, Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos ir Pasvalio krašto muziejaus direktorių darbo specifika. Keliems teko dalyvauti renginiuose ir atstovauti savo įstaigai.
Akcijos pabaigoje mokiniai aptarė dienos įspūdžius, daugelis jų džiaugėsi puikia galimybe iš arčiau susipažinti su savivalda. Kai kurie buvo sužavėti darbo specifika ir tikino, kad rimtai pagalvos apie galimybę dirbti tokį darbą, kai kuriems entuziazmo pritrūko, tačiau mokiniai domėjosi, kada vėl bus galima pakartoti tokią akciją. Savivaldybės ir jų padalinių, įstaigų vadovai, seniūnijų darbuotojai ir Skyrių vedėjai bei darbuotojai taip pat dalijosi puikia nuotaika ir su šypsenomis išlydėjo savo laikiną pamainą.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook