Paieška
lt en

Atnaujinta sutartis su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-ąja rinktine

Atnaujinta sutartis su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos...

Vasario 27 d. atnaujinta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-tąja rinktine. Sutartį pasirašė Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės pulkininkas leitenantas vadas Vidas Zabiela. Sutarties pasirašymą stebėjo ir Pasvalio rajono mokyklų mokiniai dalyvaujantys akcijoje „Mokinių savivaldos diena Pasvalio rajono savivaldybėje“.
Sutarties tikslas yra šviesti ir informuoti visuomenę apie Lietuvos saugumo ir gynybos politiką, Lietuvos kariuomenę, ugdyti pilietinę visuomenę, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija, ugdant nacionalines vertybes ir pilietiškumą bei rengtis valstybės sausumos teritorijos apsaugai ir gynybai bei ekstremalių situacijų valdymui Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje.
Bendradarbiavimo sutartimi Pasvalio rajono savivaldybė įsipareigojo turimomis priemonėmis skleisti visuomenei aktualią informaciją apie Lietuvos saugumo ir gynybos politiką, krašto apsaugos sistemą ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, kviesti Rinktinės atstovus dalyvauti Pasvalio rajono savivaldybės rengiamose civilinės saugos pratybose gyventojų evakavimo ir visuomenės informavimo klausimais.
Savo ruožtu Rinktinė įsipareigojo padėti Pasvalio rajono savivaldybei įgyvendinti įvairius projektus, organizuoti renginius, rūpintis Lietuvos kariniu-gynybiniu paveldu ir jo apsauga bei dalyvauti Rinktinės ir Pasvalio rajono savivaldybės bendruose renginiuose.

 
Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-tosios rinktinės pulkininkas leitenantas vadas Vidas Zabiela ir Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook