Paieška
lt en

Atnaujintas AB „Panevėžio energija“ klientų savitarnos portalas

Atnaujintas AB „Panevėžio energija“ klientų savitarnos portalas

AB „Panevėžio energija“ šilumos ir karšto vandens vartotojų patogumui atnaujintas klientų savitarnos portalas interneto adresu https://siluma.pe.lt. Į savitarnos portalą galima prisijungti ir iš bendrovės interneto svetainės www.pe.lt.
Svarbiausia portalo atnaujinimo naujiena – portalo dizainas ir sprendiniai pritaikyti naudojimui vartotojo išmaniuose įrenginiuose – mobiliuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose. Kviečiame šilumos ir karšto vandens vartotojus – bendrovės klientus, aktyviai naudotis savitarnos portalu, kuriame pagrindiniai privalumai: sąskaitą gausite greičiau nei paštu, sąskaitą tiesiai iš portalo galėsite apmokėti elektroniniu būdu; sąskaitas galėsite palyginti su kitų mėnesių sąskaitomis; jei nenorite sąskaitos apmokėti tiesiai iš portalo, sąskaitą galėsite atsispausdinti ir apmokėti ją įmokų priėmimo vietose; galėsite deklaruoti karšto vandens skaitiklių rodmenis; portale matysite karšto vandens skaitiklio(-ių) duomenų deklaravimo istoriją; pastatų savininkai galės deklaruoti šilumos skaitiklių rodmenis ir kt. Šiuo metu bendrovės klientų savitarnos portalu naudojasi per 6 tūkst. vartotojų – gyventojų ir įmonių.
Portalo tolesniam vystymui ir tobulinimui vartotojai gali teikti pasiūlymus el. p. bendrove@pe.lt arba tel. 8 45 50 1050.

 AB „Panevėžio energija“ informacija

Dalintis Facebook