Paieška
lt en

Baigėsi „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ turizmo akcija

Baigėsi „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ turizmo akcija

Gegužės 1-ąją jau šeštą kartą startavo tarptautinė Lietuvos ir Latvijos kelionių akcija „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“

Žiemgala – tai istorinis baltų regionas, kadaise buvo gyvenamas žiemgalių genties ir tik dėl nelemtų aplinkybių praradęs vientisumą. Turime prisiminti tolimą praeitį ir bendrus protėvius. Šis projektas padeda tai padaryti. Keturios Lietuvos ir tiek pat Latvijos savivaldybių buvo parengę bendrą turistinį maršrutą istorinėmis vietomis Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Bauskės, Iecavos, Rundalės ir Vecumniekų regionuose.

Akcija tesėsi šių metų gegužės-rugpjūčio mėnesiais. Turizmo informacijos centre buvo galima gauti akcijos dalyvio lankstinuką-anketą. Aplankę 16 į kelionės akciją įtrauktų objektų, atlikus paprastas užduotis ir nusifotografavus prie objekto buvo galima laimėti prizus. Akcijos spaudą buvo galima gauti Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio Turizmo informacijos centruose, pateikus nuotraukas (telefone ar fotoaparate), kuriose turėjo būti matomas akcijos dalyvis ir akcijos objektas.

Pagrindiniai prizai buvo keturi dviračiai ir keturi elektriniai paspirtukai, papildomi prizai – kiekvieną mėnesį nuo gegužės iki rugpjūčio akcijos dalyviai turėjo galimybę laimėti 25 eurų čekį vienoje iš šių vietų: Restorāns Mūza Bauskėje, kavinė Ozollāde Rundalės pilyje, kavinė-picerija Pie Martas un Marijas Vecumniekuose, KompaktSushi Iecavoje, Amžių Trio Pasvalyje, Caffe Kavinė Forrest Joniškyje, Cafe Biržė Biržuose, Kavinė Mocha Pakruojyje.

Turizmo akcijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ 2022 m. rezultatai

Šiais metais buvo gautos 133 dalyvio anketos, atitinkančios akcijos nuostatų reikalavimus. Iš jų 57 anketas pristatė keliautojai iš Latvijos, 76 – iš Lietuvos. Rugsėjo 2 d. įvyko akcijos organizatorių susitikimas, kuriame burtų keliu buvo nustatyti šių metų pagrindinių prizų laimėtojai.

4 (keturi) dalyviai iš Latvijos laimėjo prizus, įsteigtus Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio savivaldybių.

  • DĀVIS ARĀJS laimėjo dviratį iš Biržų savivaldybės;
  • ILZE KĒZE laimėjo dviratį iš Joniškio savivaldybės;
  • JĀNIS MIČULIS laimėjo elektrinį paspirtuką iš Pasvalio savivaldybės;
  • MĀRIS KAZĀKS laimėjo elektrinį paspirtuką iš Pakruojo savivaldybės.

4 (keturi) dalyviai iš Lietuvos laimėjo prizus, įsteigtus Bauskės savivaldybės.

  • ROBERTAS NOREIKA laimėjo dviratį;
  • RIMA MATULIONIENE laimėjo dviratį;
  • DAINA KUČIAUSKIENE laimėjo elektrinį paspirtuką;
  • LINAS NORKUS laimėjo elektrinį paspirtuką

Prizai buvo įteikti rugsėjo 17 d. Joniškyje, Baltų vienybės šventės metu.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems, dalyvavusiems mūsų akcijoje „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“.

Nuotraukų autorius - Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook