Paieška
lt en

Dėl hidraulinių bandymų bus stabdomas karšto vandens tiekimas vartotojams Mikoliškyje ir Narteikiuose

Dėl hidraulinių bandymų bus stabdomas karšto vandens tiekimas vartotojams Mikoliškyje ir...

Nuo gegužės 29 d. iki birželio 2 d. laikinai stabdomas šilumos ir karšto vandens tiekimas Pasvalio r. Mikoliškio vartotojams pastatuose, nuo birželio 5 d. iki birželio 9 d. – Narteikiuose.

AB „Panevėžio energija“, siekdama užtikrinti kokybišką bei patikimą šilumos tiekimą vartotojams, kiekvienais metais, atlieka šilumos tinklų vamzdynų profilaktiką. Vykdant hidraulinį bandymą, tikrinama šilumos tinklų būklė, nustatomi ir pašalinami vamzdynų defektai.

Atlikti darbai iki minimumo sumažina šilumos tiekimo avarijų ar kitų sutrikimų riziką šaltuoju metu, kas sukeltų daug didesnių nepatogumų negu trumpalaikis karšto vandens nebuvimas vasarą. Tinklų vamzdynų sandarumas padeda mažinti šilumos perdavimo nuostolius tinkluose, o vamzdynų tvirtumas lemia šilumos tiekimo patikimumą vartotojams.  

AB „Panevėžio energija“  informuoja

Laikinai sustabdžius šilumos ir karšto vandens tiekimą, siekiant išvengti karšto vandens nutekėjimo butuose, gyventojai karšto vandens čiaupus  turėtų laikyti patikimai uždarytus. Jei minėtu laikotarpiu bute būtų atliekami šildymo ir karšto vandens sistemos remonto ar profilaktiniai darbai, pranešti apie tai pastato šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojui arba asmeniui atsakingam už to namo šilumos ūkį.

Esant galimybei šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas anksčiau nustatyto laiko.

Atlikus hidraulinį bandymą ir užbaigus vamzdynų patikrą bei remontą, pastatuose šilumos ir karšto vandens tiekimą atnaujina pastato šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. 

Vartotojams informacija apie planuojamą karšto vandens išjungimą dėl hidraulinių bandymų skelbiama spaudoje, AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje: https://www.pe.lt/pasvalio-str-tech-darbai. Informaciniai pranešimai skelbiami ir daugiabučių laiptinių skelbimų lentose bei siunčiami SMS žinutėmis.

 

AB „Panevėžio energija“ informacija

 

Dalintis Facebook