Paieška
lt en

FIRST ® LEGO® LEAGUE robotikos varžybos

FIRST ® LEGO® LEAGUE  robotikos varžybos

Norime pranešti, kad regioninės FLL robotų varžybos, kurios turėjo vykti vasario 29 d. 10 val. trijose Lietuvos miestuose (Pasvalyje, Klaipėdoje ir Vilniuje) yra ATIDEDAMOS

Pastarosiomis dienomis vis dažniau plintant įvairiai informacijai dėl Korona viruso - Covid-19 laukėme valstybės sudarytos ekstremalios padėties komisijos sprendimo dėl viešų renginių vykimo. Valstybės vadovais pasitikime, todėl Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui rekomendavus vengti ir neiti į viešuosius renginius, siekiame būti socialiai atsakingi ir varžybas atidedame.

Dėl tolimesnių veiksmų su Jumis susisieksime. Preliminari regioninių data 2020 03 13, toliau žiūrime pagal situaciją!

Prašome visų atkreipti dėmesį į faktus:

  • Nuo bet kokio viruso apsisaugojama dažnai plaunant rankas ir vengiant veido lietimo rankomis. Paprasta taisyklė - plaukite rankas po kiekvieno buvimo lauke ir stenkitės neliesti veido.
  • Panika dėl viruso Europoje kol kas padarė daugiau žalos, nei pati liga.
  • Nėra oficialiai patvirtinto nei vieno sergančio atvejo Lietuvoje. Tuo tarpu nuo mums įprasto sezoninio gripo šiais metais jau mirė žmogus. Pernai nuo “Kiaulių gripo” mirė 21 žmogus.
  • Kinijoje, kur yra didžioji dalis sergančiųjų šiuo virusu, absoliuti dauguma visų aukų buvo senyvo amžiaus, t.y. nuo 60 metų amžiaus. Pati pažeidžiamiausia amžiaus grupė - žmonės nuo 80m. Šis virusas ir yra labiausiai pavojingas senyvo amžiaus žmonėms ir žmonėms, turintiems kvėpavimo, širdies, kitų sutrikimų ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Vaikams šis virusas yra mažiausiai pavojingas iš visų amžiaus grupių, jie ženkliai sunkiau juo užsikrečia ir pats sirgimas būna itin lengvos formos. Per 100 000 atvejų iki šiol nežuvo nei vienas vaikas. Jauniausia viruso auka - 29-erių metų gydytojas iš Kinijos.
  • Lietuvos ir Europos medicinos lygis ir ekstremalių situacijų kontrolės lygis yra ženkliai aukštesnis, nei Kinijos, tad pasirodžius virusui situacija išliks stabili, o įstaigos yra pasiruošusios atlikti savo darbą.

Nuoširdžiai atsiprašome už nesklandumus!

VŠĮ Robotikos akademijos informacija

Dalintis Facebook