Paieška
lt en

Kūrybinių darbų paroda „Mano širdelė Lietuvai“

Kūrybinių darbų paroda „Mano širdelė Lietuvai“

Pasvalio rajono švietimo pagalbos tarnybos socialinė pedagogė Daiva Šienauskienė pasiūlė idėją organizuoti kūrybinių darbų parodą, kuri būtų skirta Lietuvai svarbioms dienoms − Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai. Prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo ir kolegės – Tarnybos logopedės Andromeda Baršauskienė ir Ingrida Prakopienė, specialioji pedagogė Inga Kaulinskienė.

Visą vasario mėnesį specialistėms reikėjo skaičiuoti ir registruoti 22 ugdymo įstaigų paraiškas. Širdelės atkeliavo iš 20-ties Pasvalio rajono įstaigų (tarp jų – 6-ų neformalaus ugdymo centrų ir 14-os švietimo įstaigų). Pasibeldė į parodą ir kaimynai − 2 ugdymo įstaigos iš Panevėžio ir Radviliškio rajonų. Dalyvių amžius – nuo 1,5 metų iki 15 metų, o Užimtumo centro − nuo 20 m. iki 50 metų. Visiems pasiruošti padėjo 87 pedagogai (mokytojai, pagalbos specialistai, centrų vadovai). Net 435 širdelės puošia Švietimo pagalbos tarnybos sieną!

Kiekviena širdelė – tai istorija – išjausta, alsuojanti paprastumu, nuoširdžia meile savo šaliai, kalbai.
Galima pajausti, kad širdelėms sukurti ir pagaminti reikėjo kruopštaus rankų darbo: dėlioti, apgalvoti kiekvieną detalę su Lietuvos tautiniu motyvu iš gamtinių medžiagų (grūdų, iš medžio, džiovintų šakelių, lapelių ir žiedlapių, bičių vaško), numegzti iš siūlų, piešti akvarele, karpyti, susukti iš spalvoto, krepinio popieriaus, klijuoti, lipdyti iš plastilino, modelino, gipso.

Norime visus dalyvavusius – vaikus, jų tėvelius, Užimtumo centro auklėtinius bei pedagogus – apkabinti, padėkoti už dalyvavimą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Kviečiame aplankyti kūrybinių darbų parodą! 

 

Informacija ir nuotraukos – Pasvalio r. sav. Švietimo pagalbos tarnybos
socialinės pedagogės Daivos Šienauskienės

Dalintis Facebook