Paieška
lt en

Pasvalio rajono savivaldybės atstovai – Lenkijos Żory miesto 750 metų šventėje

Pasvalio rajono savivaldybės atstovai – Lenkijos Żory miesto 750 metų šventėje

Pasvalio rajono savivaldybės atstovai lapkričio 10 d. išvyko į Lenkijos Żory miestą, kuris šiomis dienomis švenčia 750 metų jubiliejų. Savivaldybės delegaciją sudaro Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius, Savivaldybės tarybos nariai Helena Naglazienė ir Stasys Vainauskas.

Delegacijos nariai kartu su kitų šalių svečiais dalyvauja Lenkijos nepriklausomybės atgavimo 104-ųjų metinių minėjime, lankysis Silesian muziejuje Katowice, Ugnies muziejuje, Żory miesto viešojoje bibliotekoje ir muziejuje,  vyks į ekskursiją po miesto pramonės ir kitus mikrorajonus.

Żory miesto 750 metų minėjimo renginių metu buvo įkasta laiko kapsulė: ateities kartoms ją atidarys po 50-ties metų! Pasvalio rajono savivaldybė į laiko kapsulę, skirtą 750 metų Žory miesto jubiliejui paminėti, įdėjo lietuvių liaudies raštų juostą su išaustu užrašu "Pasvalys", Pasvalio rajono herbo ženkliuką ir Pasvalio muzikos mokyklos dailės skyriaus mokinių, vadovaujamų tautodailininkės mokytojos keramikės Nerutės Čiukšienės, molio dirbinį-dėžutę.

Delegacijos atstovai laiko kapsulėje paliko ir žinutę ateities kartoms su palinkėjimu ir po 50 metų didžiuotis mūsų bendryste, džiaugtis, kad tautų draugystė praturtino mūsų kultūras puikiomis idėjomis ir darbais.


Lenkijos nepriklausomybės atgavimo 104-ųjų metinių minėjimas


Lenkijos nepriklausomybės dienos gėlių padėjimas prie paminklo kovojusiems už laisvę

Nuotraukos autorius - Gintautas Gegužinskas
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook