Paieška
lt en

Pasvalio rajono sergančių cukriniu diabetu draugijai „Sveikata“ – 30 metų

Pasvalio rajono sergančių cukriniu diabetu draugijai „Sveikata“ – 30 metų

Lapkričio 22 dieną  Pasvalio rajono sergančių cukriniu diabetu draugija „Sveikata“ Pasvalio kultūros centre šventė draugijos įkūrimo 30-metį. Čia vyko konferencija, kurioje dalyvavo gausus būrys sveikintojų, paskaitas skaitė įvairūs lektoriai iš visos Lietuvos.

Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas pasveikino visus susirinkusius, įteikė padėkos raštus draugijos „Sveikata“ nariams 30-ies metų veiklos jubiliejaus proga:

  • Jonui Arlauskui už iniciatyvumą ir aktyvų dalyvavimą draugijos veikloje, sportinius pasiekimus.
  • Albinai Bieliūnienei už aktyvų dalyvavimą draugijos veikloje, sportinius pasiekimus.
  • Aldonai Svilienei už aktyvią visuomeninę ir sportinę veiklą draugijoje.

Renginio vedėja ir renginio organizatorė, draugijos pirmininkė Vida Vegienė, konferencijos metu sakė: „Mūsų rajone nėra tiksliai užfiksuotas žmonių cukrinio diabeto diagnozių skaičius. Kasmet išaiškinama naujų susirgimo atvejų. Šia klastinga liga sergančiųjų skaičius didėja, todėl labai svarbu imtis visų įmanomų prevencinių priemonių, nes diabeto atvejų daugėja dėl gausėjančios populiacijos, nesveikos mitybos, menko judėjimo ir kitų aplinkos veiksnių. Mūsų draugijos tikslas nuo pat jos įsteigimo pradžios buvo padėti cukralige sergantiems žmonėms išmokti tinkamai gyventi ir gydytis, kad būtų išvengta sunkių ligos komplikacijų: inkstų nepakankamumo, akių ligų, kojų amputacijų, širdies, kraujagyslių susirgimų. Nors apie cukrinį diabetą kalbama ir rašoma daug, bet, kai pats žmogus susiduria su liga, pamato, kad žinių apie ją dažnai trūksta.“

Draugijos pirmininkė ragino visus norinčius ir besidominčius apsilankyti draugijos interneto puslapyje www.sveikatapasvalys.lt ar stebėti ir sekti informaciją draugijos „Facebook“ paskyroje.


Konferencijos akimirka

Nuotraukų autorė – Renata Nevulytė

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Dalintis Facebook