Paieška
lt en

Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centrui „Viltis“ įteiktas Europos lygmens teikiamų paslaugų kokybės sertifikatas

2021 m. birželio 17 d. Sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centrui „Viltis“ (toliau – Centras) įteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas. Tai įrodymas, kad Centre teikiamos paslaugos, atsižvelgiant į EQUASS kokybės principus, atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu. EQUASS Assurance kokybės sertifikatas suteiktas 3 metų laikotarpiui, kurio metu Centras  įpareigotas kiekvienais metais teikti pažangos ataskaitas apie veiklos efektyvumą ir plėtrą.
Nuo 2019 m. Centre vyko projektinė veikla, kurios funkcijas ir rengiamus dokumentus nuolat lydėjo EQUASS paskirtas auditorius ir jo pastebėjimai. Labai džiugu, kad po atlikto vidinio ir išorinio audito Centro veikla Europos komisijos įvertinta kokybės sertifikatu. Gautas sertifikatas įsipareigoja nuolat tobulėti ir dėti visas pastangas prisidedant prie nuolatinio socialinių paslaugų kokybės gerinimo proceso Lietuvoje ir visoje Europoje.

EQUASS Assurance kokybės sertifikatas
 

 Sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centro „Viltis“ informacija

Dalintis Facebook