Paieška
lt en

Pasvalyje lankėsi Joniškio rajono savivaldybės delegacija

Pasvalyje lankėsi Joniškio rajono savivaldybės delegacija

Gegužės 13 d. Pasvalio rajono savivaldybėje lankėsi Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Valė Kulvinskienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Aivaras Rudnickas, Administracijos Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė ir Infrastruktūros skyriaus Ūkio poskyrio vedėja Danutė Danasienė.
Pasvalyje Joniškio delegacija nusprendė apsilankyti po prieš kelias savaites vykusio projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2019“ atidarymo Joniškyje. Atidarymo metu Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, pabendravęs su Pasvalio rajono savivaldybės meru Gintautu Gegužinsku, nutarė pasidalinti gerąja patirtimi bei artimiau susipažinti su Pasvalio rajonu.
Susitikimas prasidėjo Pasvalio rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje, kur svečius priėmė Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas, direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius ir Administracijos Bendrojo skyriaus vedėja Rasa Gedvilienė. Susirinkusieji diskutavo apie administracijos darbo veiklos organizavimą, socialinės globos ir socialinių būstų aktualijas, investicinių projektų vykdymą, juos koordinuojančius darbuotojus, kelių priežiūrą ir atnaujinimą, miesto ir kaimo vietos veiklos grupių darbą ir nevyriausybinių organizacijų aktyvumą bei santykius su religinėmis bendruomenėmis.
Vėliau susitikimas persikėlė į Pasvalio sporto mokyklą, kur Joniškio rajono savivaldybės atstovai turėjo progą apžiūrėti visą sporto mokyklos kompleksą. Mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė svečiams pasakojo apie čia vykdomą veiklą, įvairias sporto šakas ir darbo ypatumus. Buvo aplankytas ir Pasvalio kempingas bei Pasvalio krašto muziejus. Čia svečiai susipažino su trumpa Pasvalio rajono istorija, vystytais amatais, smegduobėmis ir garsiais mūsų krašto žmonėmis.
Vizitui einant į pabaigą Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius padėkojo už labai išsamų ir naudingą susitikimą bei pakvietė Pasvalio rajono savivaldybės delegaciją apsilankyti Joniškyje.


Susitikimo akimirka Savivaldybėje


Apsilankymas Pasvalio sporto mokyklos baseineEkskursija po Pasvalio krašto muziejų

Nuotraukų autorė – Rūta Grušaitė
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook