Paieška
lt en

Pirmasis šių metų Pasvalio rajono seniūnų pasitarimas

Pirmasis šių metų Pasvalio rajono seniūnų pasitarimas

Pasvalio rajono seniūnijų seniūnų pasitarime, vykusiame sausio 10 d. Savivaldybės administracijoje, informacija dėl nelaimingų atsitikimų darbo vietoje dalijosi Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Ūkio ir transporto tarnybos vedėjas Vygantas Baronas. Jis informavo apie planuojamus komisijos, vertinančios nelaimingų atsitikimų aplinkybes, pokyčius – iki šiol, įvykus nelaimingam atsitikimui darbe, darbuotojo interesams atstovaujantys asmenys būdavo paskiriami po įvykio, o nuo šių metų, kad darbas vyktų kuo operatyviau ir sklandžiau, iš kiekvienos seniūnijos turės būti paskirti 2 asmenys, galintys atstovauti tos seniūnijos darbuotojų interesams.

Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas informavo, kad Ūkio ir transporto tarnybos vedėjas atsakingas už visų Administracijos darbuotojų, įskaitant ir seniūnijų darbuotojus, Kelių eismo taisyklių pažeidimų administravimą.

Sausio 10 d. Savivaldybės administracijoje lankęsi AB „Telia Lietuva“ atstovai patikino, jog „Telia“ ryšys yra itin geras ir visoje Lietuvoje laisvai prieinamas, tad Administracijos direktorius prašė seniūnų informuoti, kuriose rajono vietose susiduriama su ryšio problemomis – ši informacija bus perduota su AB „Telia Lietuva“ atstovams. Tikimasi, kad bus galima užtikrinti pastovesnį ryšį.

Administracijos direktorius informavo, kad 2024 m. vasario 14 d. planuojama patvirtinti 2024 metų Pasvalio rajono savivaldybės administracijos biudžetą ir rekomendavo kuo skubiau informuoti Administracijos Finansų skyrių dėl reikalingų patikslinimų.

Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Apolonija Lindienė paragino seniūnus užtikrinti, kad seniūnijų teritorijose neatsirastų nelegalūs sąvartynai: naudoti stebėjimo kameras ir kitas priemones. Nustačius atliekas netinkamai išmetusius asmenis, taikyti administracines priemones – bausti pažeidėjus ir viešinti tokius atvejus. Specialistė informavo, kad invazinių augalų – Sosnovskio barščių – naikinimą 2024 metais planuojama vykdyti, taikant viešųjų pirkimų procedūras, tad ji prašė seniūnų nurodyti tikslias šių augalų augimo vietas seniūnijų teritorijose. Svarbu paminėti, kad Sosnovskio barščių naikinimą privalo vykdyti ir privačių teritorijų (miškų, žemės ūkio ir namų valdos) savininkai.

Seniūnai diskutavo apie numatomus darbus, saulės elektrinių statymo galimybes ir apie Pasvalio rajono seniūnijų teikiamas atlygintinas paslaugas, nagrinėjo jų sąrašą ir tikslino įkainius.

Bendri einamieji darbai seniūnijose:

  • sniego, ledo valymas;
  • kalėdinių eglučių nupuošimas ir sutvarkymas;
  • medžių, krūmų genėjimas pakelėse, kapinėse;
  • varnų lizdų ardymas, kol dar neprasidėjęs perėjimo laikotarpis;
  • šildymo sistemų priežiūra ir eksploatacijos kaštų vertinimas Savivaldybės administracijai priklausančiose katilinėse;
  • kelių, gatvių ir takų priežiūra, valymas, barstymas, greideriavimas;
  • kilusių gaisrų padarinių šalinimas, pagalbos nuo gaisrų nukentėjusiems gyventojams teikimas.

Savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook