Paieška
lt en

Pranešimas dėl paraiškos Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti

Pranešimas dėl paraiškos Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti

Aplinkos apsaugos agentūra (toliau – Agentūra) informuoja, kad gauta UAB „Kurana“, Mūšos g. 19, Aukštikalnių k., Pasvalio r., paraiška (toliau – paraiška) Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui (toliau – TIPK leidimas) pakeisti.

Institucija, priimanti sprendimą dėl TIPK leidimo pakeitimo ir kuriai gali būti teikiamos pastabos ir klausimai – Agentūra.

Su pateikta paraiška TIPK leidimui pakeisti galima susipažinti Agentūroje (adresas: Juozapavičiaus g. 9, Vilnius, tel.: 8 682 92 653; 8 687 55 365, el. p. aaa@gamta.lt) darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.30 val. (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) ir nuo 7.30 iki 15.15 val. (penktadieniais) iš anksto susitarus su atsakingais darbuotojais paskelbtais telefonais ar el. p. arba Agentūros interneto svetainėje https://aaa.lrv.lt, nuorodoje > Svarbu! > Paraiškos TIPK leidimams gauti/pakeisti.

Pastabas dėl paraiškos TIPK leidimui pakeisti galima teikti Agentūrai per 15 darbo dienų nuo šio skelbimo paskelbimo dienos. Pastabos ir pasiūlymai teikiami raštu, nurodant vardą, pavardę (ar organizacijos pavadinimą), adresą, telefoną.

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

Dalintis Facebook