Paieška
lt en

Rengiamo teritorijų planavimo dokumento, prašymo pakeisti / nustatyti žemės sklypo pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) naudojimo būdą su informacija apie pasiūlymų teikimą viešinimas

Rengiamo teritorijų planavimo dokumento, prašymo pakeisti / nustatyti žemės sklypo pagrindinę...

Vadovaudamiesi LR teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnio 2 dalies 2 punktu, informuojame, kad 2022-12-02 gautas prašymas, reg. Nr. ARS-J-1515 „Dėl žemės sklypo (sklypo kadastrinis Nr. 6757/0009:63), esančio Pasvalio r. sav., Pušaloto sen., Dičiūnų k. 10, žemės naudojimo paskirties ir naudojimo būdo pakeitimo“, pakeisti Pušaloto sen., Dičiūnų k. 10, žemės sklypo kadastrinis Nr.  6757/0009:63, į žemės naudojimo paskirtį į kita (vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos).

Su paviešintu prašymu galima susipažinti nuo 2022-12-05 (10 darbo dienų) Pasvalio rajono savivaldybės interneto svetainėje ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje.

10 darbo dienų nuo prašymo paskelbimo dienos galima teikti pasiūlymus Pasvalio rajono savivaldybės administracijos direktoriui raštu (Vytauto Didžiojo a. 1-425, Pasvalys, el. paštu z.masilionyte@pasvalys.lt) ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (www.tpdris.lt).  

Prašymas

Viešinimo nuoroda

Vietinio ūkio ir plėtros skyriaus informacija

Dalintis Facebook