Paieška
lt en

Seniūnų pasitarimas šįkart vyko Namišių seniūnijoje

Seniūnų pasitarimas šįkart vyko Namišių seniūnijoje

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnų pasitarimas vyko lapkričio 16 d. Namišių seniūnijoje. Seniūnai kartu su Savivaldybės meru Gintautu Gegužinsku, Savivaldybės mero pavaduotoju Stanislovu Kiudžiu ir Savivaldybės administracijos direktoriumi Povilu Balčiūnu apsilankė Manikūnuose, Kiemėnuose ir Namišiuose.

Manikūnų krašto bendruomenės salėje Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyriausiasis specialistas Linas Mainonis seniūnams pristatė gruodžio mėnesį planuojamų kompleksinių civilinės saugos savivaldybės lygio pratybų planus ir derino galimas pratybų datas.

Buvo apžiūrėta Kiemėnų kaimo biblioteka, Kiemėnų vaikų dienos centras, Kiemėnų bendruomenės sporto salė. Namišiuose buvo pristatytas bendras Daujėnų krašto, Atžalyno, Raubonių kaimo ir Namišių krašto bendruomenių projektas, kurio viena iš veiklų vyksta būtent Namišiuose. Čia bendruomenė parengė edukaciją apie krekenų gamybą, ją pristatė seniūnams ir Savivaldybės atstovams.


Namišių krašto bendruomenės atstovai su tautiniais rūbai pristato edukacinę programą

Pasitarimo metu seniūnų buvo prašoma bendradarbiauti su vietos bendruomenėmis ir suorganizuoti pagalbą Ukrainos gyventojams: gyventojų prašoma pagal galimybę paaukoti pirštuotų pirštinių, šiltų apatinių drabužių, megztų tamsių spalvų žieminių kepurių ir kitokių drabužių, skirtų šaltajam metų sezonui.

Seniūnai kartu su Savivaldybės vadovais taip pat aptarė:

  • Rajono kelių būklę ir seniūnijų pasiruošimą žiemos sezonui.
  • Seniūnijų turimos technikos atnaujinimo klausimus.
  • Rajono gyvenviečių apšvietimo klausimus.
  • Einamuosius darbus seniūnijose.

Kitas seniūnų pasitarimas planuojamas gruodžio mėnesį.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook