Paieška
lt en

Seniūnų pasitarime aptarti įvairūs klausimai

Seniūnų pasitarime aptarti įvairūs klausimai

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai gruodžio 6 d. rinkosi Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje aptarti įvairių klausimų.

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Ramutė Ožalinskienė ragino seniūnus pasidomėti, ar kompensacijas už kietą kurą gaunantys seniūnijų gyventojai šiuos pinigus išleidžia pagal paskirtį.

Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Apolonija Lindienė informavo, kad pagal seniūnijų poreikį užsakyti atliekų rūšiavimo konteineriai, skirti tekstilei, pasieks Pasvalio rajono seniūnijas iki 2023 m. kovo mėnesio. Specialistė taip pat prašė priminti gyventojams, kad jie susimokėtų už komunalinių atliekų surinkimą už 2022 metus, nes nuo 2023 m. sausio 1 d. bus skaičiuojami delspinigiai. Ji taip pat informavo, kad Pasvalio rajone neplanuojama padidinti rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą.

Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas paragino seniūnus aptarti su seniūnaičiais 2023 metų Savivaldybės administracijos biudžetą.

Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Karolina Grabauskienė priminė seniūnams apie nuo 2023 m. sausio 1 d. įsigaliojančius Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimus.

Seniūnų pasitarime taip pat buvo aptarta:

  • Vietinės reikšmės kelių būklė. Keliai barstomi druskos-smėlio mišiniu, atsižvelgiama į gyventojų skundus.
  • Šildymo sezono aktualijos.
  • Bešeimininkių padangų likvidavimas iš seniūnijų.
  • Seniūnijų centruose bus įžiebtos Kalėdinės eglutės (2 savaičių laikotarpiu).
  • Seniūnijose vyksta įvairūs renginiai ir šventės.

Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas padėkojo visiems susirinkusiems ir linkėjo gražių artėjančių švenčių.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook