Paieška
lt en

Studijos „Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių įvertinimas dėl potvynių valdymo ir įtakos Pakruojo upėms“ pristatymas

Studijos „Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių įvertinimas dėl potvynių valdymo ir įtakos...

Mokslininkai pristatys išvadas apie potvynių valdymą Pakruojo rajone

2023 m. sausio 24 dieną 11 val. Pakruojo rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje (Kęstučio g. 4, Pakruojis, 2 aukštas) vyks studijos „Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių įvertinimas dėl potvynių valdymo ir įtakos Pakruojo upėms“ pristatymas. Studijos rengėjai – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Vandens inžinerijos katedros hidrologai pristatys parengtą darbą, eksperimento rezultatus, atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Pakruojo rajono savivaldybės administracija 2022 m. rugpjūčio 11 d. su Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkais pasirašė paslaugų teikimo sutartį dėl Dvariūkų ir Pakruojo miesto tvenkinių užtvankų būklės įvertinimo, potvynių valdymo pažeminant vandens lygį užtvankose ir įtakos rajono upėms.

Dėkojame Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pakruojo skyriui, Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Pakruojo skyriui, UAB „Hidrogreen“ atstovams, Aplinkos apsaugos agentūros ir Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos specialistams, Tarybos nariams, ūkininkams, gyventojams, Pakruojo ir Pasvalio rajonų gyventojams, kurie prisidėjo prie sklandaus eksperimento įvykdymo.

Nesant galimybės atvykti, pristatymo transliaciją stebėkite  Pakruojo rajono savivaldybės YouTube kanalu.

Nepraleiskite puikios progos susipažinti su aktualia informacija, nes šiltėjant klimatui, tikėtina, kad turėsime ne vieną iššūkį.

Pakruojo rajono savivaldybės administracijos informacija

Nuotraukos nuoroda

Dalintis Facebook