Paieška
lt en

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime – aktualūs klausimai ir darbų planavimas

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime – aktualūs klausimai ir darbų planavimas

Šiandien, spalio 20 d., Pasvalio lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ vyko Pasvalio rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistai ir Pasvalio rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovai.

Pasitarimo metu buvo pristatyta Spotiself profesinio orientavimo skaitmeninė platforma, aptartos ugdymo turinio atnaujinimo aktualijos. Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas dr. Gvidas Vilys pateikė informaciją dėl įstaigų strateginių planų rengimo, juos siejant su Savivaldybės administracijos strateginiame plane išdėstytais tikslais ir uždaviniais, kalbėjo apie artėjančių savivaldybių rinkimams skirtų patalpų pritaikymą bei kvietė bendradarbiauti su seniūnijomis, sprendžiant iškilusias problemas.

Vyko diskusija dėl Švietimo ir sporto skyriaus veiklos plano tikslingumo ir informacijos teikimo. Švietimo įstaigų vadovai išreiškė norą įstaigų buhalteriams surengti pasitarimą su Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus specialistais – aptarti finansų valdymo, inventorizacijos ir kitus aktualius klausimus. 

Buvo aptartas ir renginių, vykstančių švietimo įstaigose, viešinimas. Švietimo įstaigos buvo pakviestos bendrai kurti ir koordinuoti Pasvalio rajono renginių kalendorių.

Pasitarimo pabaigoje visi susirinkusieji buvo pakviesti pažintinei ekskursijai po Pasvalio lopšelį-darželį „Liepaitė“, kurios metu apžiūrėjo atnaujintas ugdymo erdves.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija

Dalintis Facebook