Paieška
lt en

Turto deklaracijas privalu pateikti iki gegužės 4 d.

Turto deklaracijas privalu pateikti iki gegužės 4 d.

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad gyventojai jau gali teikti pajamų deklaracijas. Šiemet pajamas deklaruoti ir mokesčius sumokėti reikia iki liepos 1 d., tačiau turto deklaracijų terminas nesikeičia - dėl 2019 m. užimtų pareigų deklaracijas turintys teikti gyventojai tai padaryti privalo iki gegužės 4 d. (imtinai).
Primename, kad pagal Gyventojų turto deklaravimo įstatymo 2 straipsnį turimą turtą privalo deklaruoti valstybės politikai, valstybės tarnautojai, antstoliai, notarai, teismų pirmininkai, teismų pirmininkų pavaduotojai, akcinių bendrovių, kurių akcininkė yra valstybė ar savivaldybė, vadovai ir jų šeimos nariai bei kiti įstatyme išvardinti asmenys.
Atkreiptinas dėmesys, kad šiuo metu dėl šalyje susiklosčiusios ekstremalios situacijos mokesčių inspekcijoje klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu. Konsultacijas deklaruojantiems gyventojams telefonu teikia 40 Panevėžio AVMI specialistų, kuriems galima skambinti šiais papildomais telefonų numeriais (8 45) 501137 ir (8 389) 63729.
Pernai Panevėžio AVMI buvo pateikta beveik 13 tūkst. turto deklaracijų.

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Dalintis Facebook