Paieška
lt en

Informacija apie finansinę paramą kultūros paveldo objektų savininkams

2023-01-17
Informacija apie finansinę paramą kultūros paveldo objektų savininkams

Kultūros paveldo objektų savininkai ir jų valdytojai iki 2023 m. balandžio 30 d. kviečiami teikti paraiškas europinei paramai gauti. Finansuojamos projektų veiklos – kultūros paveldo objekto (ar jo dalies), kur po projekto įgyvendinimo bus teikiama kultūros paslaugos, tvarkomieji statybos ar tvarkomieji paveldosaugos darbai; taip pat įveiklinimui reikalingos naujos įrangos bei baldų įsigijimas ir įdiegimas.

Galimi pareiškėjai – viešieji ir privatūs juridiniai asmenys, kurie yra kultūros paveldo objektų savininkai ir (arba) jų valdytojai.

Kvietimas teikti paraiškas dėl bendros 12 mln. eurų sumos paskelbtas kultūros ministrui patvirtinus pagal Europos Sąjungos fondų investicijų programos ir ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“ finansuojamos veiklos „Kultūros paveldo aktualizavimas ir įveiklinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą.

Plačiau:

https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/kulturos-paveldo-objektu-tvarkymui-ir-iveiklinimui-12-mln-euru-parama?fbclid=IwAR29_3k-TMYTWVx2zyCzBNqDqmfAoFZDoCv2QnyPGf4JOswXw6eqil4FznI

Kultūros paveldo departamento informacija

Dalintis Facebook