Paieška
lt en

Skelbiamas projektų, finansuojamų iš Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, konkursas

Skelbiamas projektų, finansuojamų iš Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo...

Pasvalio rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba skelbia projektų, kurie finansuojami iš Pasvalio rajono  savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – Programa), konkursą. Programos lėšomis finansuojami tie projektai, kurių tikslai, uždaviniai ir veiklos susijusios su visuomenės sveikata, sveikatos išsaugojimu ir stiprinimu, skirti Pasvalio rajono gyventojams. Maksimali projekto įgyvendinimui prašoma suma  – 2 000 Eur.


2024 metų Programos prioritetai:

  1. Psichinės sveikatos stiprinimas (smurto artimoje aplinkoje, patyčių, savižudybių, priklausomybių prevencija).
  2. Sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimas (cukrinio diabeto, širdies ir kraujagyslių ligų, onkologinių ligų, sveikų dantų profilaktika). 
  3. Užkrečiamųjų ligų prevencija.


Prioritetas teikiamas projektams, į kurių veiklas įtraukiamos šeimos ar asmenys, patiriančios/ys ar galinčios/ys patirtį socialinę atskirtį. Įstaiga ar organizacija gali teikti tik vieną projektą. Programos lėšomis finansuojama veikla, kuri nėra finansuojama iš kitų Savivaldybės programų, PSDF biudžeto. Transporto išlaidos finansuojamos tik rajono ribose.

Projektų paraiškas iki 2024 m. kovo 15 d. gali teikti biudžetinės ir viešosios įstaigos, asociacijos, bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kiti juridiniai asmenys, veikiantys pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus.

Projektų paraiškos parengtos pagal nustatytą formą (1 Aprašo priedas) priimamos Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus Asmenų aptarnavimo padalinyje, adresu Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys, 1 aukštas, 100 kabinetas arba pasirašytas elektroniniu parašu, pasirašytas ir skenuotas arba fotografuotas siųsti el. paštu dokumentai@pasvalys.lt. Informaciją teikia ir konsultuoja Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė (Savivaldybės gydytoja) Renata Nevulytė, tel. +370 650 92 638, el. paštas r.nevulyte@pasvalys.lt.

Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos rengimo ir įgyvendinimo tvarkos aprašas

Paraiškos forma

Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus informacija

Dalintis Facebook