Paieška
lt en

Pasvalio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto (pakaitinio valstybės tarnautojo) pareigoms eiti

2020-06-16

Pasvalio rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto (pakaitinio valstybės tarnautojo) pareigoms eiti. Pareiginės algos koeficientas – 7.4 (pareiginės algos baziniais dydžiais).  

Reikalavimai pretendentams:

  1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą.
  2. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, valstybės tarnybą, valstybinę investicijų politiką, rajono užsienio politiką.
  3. Mokėti dirbti su „Microsoft Office“ programiniu paketu (MS Word, Excel, Outlook, Internet Explorer).
  4. Mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu.

Pagrindinės darbo funkcijos:

Organizuoti investicijų pritraukimą į rajoną, koordinuoti investicijų projektų rengimą bei konsultuoti ir teikti informaciją Pasvalio rajono savivaldybės administracijos padaliniams, Savivaldybės įstaigoms, organizacijoms, įmonėms apie naudojimosi ES struktūrinių fondų ir/ar kita teikiama parama ir galimybes; užtikrinti Savivaldybės ryšius ir bendradarbiavimą su užsienio valstybių savivaldybėmis ir organizacijomis; atstovauti Savivaldybei vystant Savivaldybės ryšius su užsienio valstybėmis ir Europos Sąjungos institucijomis.

Pretendentai per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS Atrankos modulį) privalo pateikti:

  1. Prašymą.
  2. VATIS nurodytos formos gyvenimo aprašymą (CV).
  3. Užpildytą Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaracijos formą.
  4. Asmens, priimamo į valstybės tarnautojo pareigas, klausimyną.
  5. Valstybės tarnybos departamento prašymu – kitų dokumentų kopijas.

Pretendentų dokumentai priimami iki 2020 m. birželio 19 d. tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS Atrankos modulį). Tel. pasiteirauti: (8 451) 54 120, (8 451) 54 030.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus informacija

 

Dalintis Facebook