Paieška
lt en

Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis desertas“

2023-04-18
Tarptautinis floristinių kilimų konkursas „Kurortinis desertas“

Anykščių rajono savivaldybė kviečia bendruomenes, kitas nevyriausybines organizacijas, verslo įmones, kitus juridinius asmenis registruotis ir dalyvauti tradiciniame

Tarptautinių floristinių kilimų konkurse „Kurortinis desertas“, kuris vyks š. m. liepos 21–22 dienomis miesto šventės metu.

Registruotis prašome iki š. m. liepos 3 d. 10 val. el. paštu floristiniai.anyksciai@gmail.com pilnai užpildžius dalyvio paraišką.

Konkurso dalyviai varžysis 3 konkursinėse grupėse (A, B ir C), kurią galės pasirinkti patys:

  • A grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis kaip 10 m2, forma laisvai pasirenkama.
  • B grupės kilimo plotas turės būti ne mažesnis nei 6 m2 ir ne didesnis kaip 10 m2, forma laisvai pasirenkama.
  • C grupės dalyvio žemės meno principu išpildyto kūrinio (kompozicijos) vienas iš matmenų (aukštis arba plotis) turi būti ne mažesnis kaip 2,5 metro, ne mažiau 80 proc. naudojamų medžiagų turi būti gamtinės kilmės. Šios grupės kūriniai (kompozicijos) gali būti eksponuojami/tvirtinami įvairiais būdais.

A ir B grupių kilimų pynimui turi būti naudojami tik augalai ar jų dalys: lapai, žiedai, stiebai, sėklos, vaisiai ir kt. Šių grupių floristiniai kilimai eksponuojami tik horizontalioje padėtyje ant žemės (prieš tai pagrindą padengiant agrodanga).

Konkurso dalyviams bus atlyginamos dalyvavimo konkurse išlaidos (kelionės, augalų, priemonių kilimui pinti įsigijimo): 600,00 Eur – konkurso dalyviams iš kitų valstybių; 250,00 Eur – konkurso dalyviams iš kitų Lietuvos savivaldybių; 150,00 Eur – A grupės konkurso dalyviams iš Anykščių rajono; 100,00 Eur – B ir c grupių dalyviams iš Anykščių rajono.

Devyni floristinių kilimų konkurso nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais ir diplomais.

Konkurso dalyviai nelaimėję piniginių prizų, bus apdovanoti specialiais prizais ir padėkomis.

 

Konkurso taisyklės

 

Informacija apie konkursą teikiama:

el. paštu floristiniai.anyksciai@gmail.com, 

mob. tel. +370 673 06 537

Konkurso koordinatorės nuotrauka ir informacija

Dalintis Facebook