Paieška
lt en

Verslas prieš COVID-19: tiekimo galimybės ir parama

2020-04-10
Verslas prieš COVID-19: tiekimo galimybės ir parama

Karantino metu daugybė smulkiųjų verslų visoje Lietuvoje susiduria su begale iššūkių. Užduokite klausimą mentoriui dėl verslo skaitmenizavimo, kaip sėkmingai jį vystyti įgyjant reikiamų naujų kompetencijų bei patirties, ir nepraleiskite galimybės gauti profesionalią konsultaciją iš šios srities specialistų! Konsultacijos ir bendravimas vyks virtualioje erdvėje, nes juk internete karantino nėra!
Su jūsų sutikimu „Versli Lietuva“ kiekvienai užklausai priskirs geriausiai jos pobūdį atitinkantį skaitmeninio verslo mentorių ir perduos jūsų pateiktą informaciją. Esant galimybei bei mentoriaus sutikimui, jūsų kontaktus perduosime tiesioginiam bendravimui. Atsakymus į jums iškilusius klausimus pateiksime iškart, kai tik sulauksime specialisto atsakymo.
Būkime supratingi – mentoriai tikrai negalės suvaldyti koronoviruso pandemijos pasaulyje, atverti sienų keliaujantiems ar sutrumpinti karantino laiko Lietuvoje. Mentoriai negalės padaryti konkrečių darbų už jus, tačiau bandys atsakyti į profesionaliai suformuluotą su jūsų verslu ir jo problemomis susijusį klausimą.

REGISTRACIJA KONSULTACIJAI

Taip pat galite pabandyti susikurti e. parduotuvę patys pagal „Verslios Lietuvos“ konsultantų aprašytus žingsnius. Bet kokiu kitu su verslu susijusiu Jums rūpimu klausimu galite palikti užklausą mūsų konsultantams el. paštu konsultacijos@verslilietuva.lt

Daugiau informacijos - https://www.verslilietuva.lt/

VšĮ "Versli Lietuva" informacija

Dalintis Facebook