Paieška
lt en

Pasvalio rajono religinių bendruomenių ir bendrijų dėmesiui

Pasvalio rajono religinių bendruomenių ir bendrijų dėmesiui

Kviečiame Pasvalio rajono tradicines religines bendruomenes ir bendrijas rašyti ir teikti paraiškas veiklos finansavimui iš Savivaldybės biudžeto gauti.
Paraiškas pateikite vadovaudamiesi Pasvalio rajono savivaldybės tarybos 2017 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T1-171 patvirtintu Pasvalio rajono savivaldybės tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašu (toliau – Aprašas) ir naudodami Aprašo 1 priedo paraiškos formą (word formatu).
Paraiškos dėl religinių bendruomenių ir bendrijų finansavimo teikiamos Savivaldybės administracijos Bendrajam skyriui iki 2021 m. kovo 31 d., užpildant nustatytos formos paraiškos formą (word. formatu) ir siunčiant ją registruotu laišku, adresu Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143 Pasvalys, arba pristatant tiesiogiai į Savivaldybės administracijos 100 kab. Paraiškas, pasirašytas elektroniniu parašu, pasirašytas ir skenuotas arba fotografuotas, siųskite el. paštu dokumentai@pasvalys.lt.

Paraiškos forma
Pasvalio rajono savivaldybės tradicinių religinių bendruomenių ir bendrijų veiklos finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašas

Savivaldybės administracijos informacija

 

Dalintis Facebook